Näitan kõiki 3 tulemust

 • Metafoorkaardid persona, eneseabikaardid, teraapiakaardid

  29,00 

  Persona kaardipakk– konfliktide tuvastamine Persona on tõlgitud kui “tegelane” mille demonstreerimiseks on vaja maske ja näitlejaannet.

  Need kaardid pakuvad võimalusi läbi mängu kohtuda inimestega paljudest kultuuridest ja vaadata  mänguliselt läbi teise inimese silmade ja kujutlusvõime, tegude, vastuste, reaktsioonide, emotsioonide ja igatsusega.

  Persona metafoorsete kaartide paki eripära on see, et neil on kujutatud inimesi kõigilt kontinentidelt. Kaardid on abiks rollimängude läbiviimiseks ja konkreetse inimese kuvamiseks.

  Kes need inimesed on ja miks just neid kujutati, jääb saladuseks. Küll aga on psühholoogilise mängu käigus võimalus kohtuda erinevate kultuuride esindajatega. Portreesid saab kasutada üksikult, kui ka kombineerituna teiste kaartidega. Need kaardid aitavad tuvastada isiklikke konflikte ja kiiresti lahendada probleemseid olukordi, mis saavutatakse inimmetafooride analüüsiga.

  Persona kaartide kasutamiseks on palju võimalusi, millest igaühel on teatud funktsioonid ja eesmärgid. Inimeste pilte saab kasutada nii individuaal- kui ka pereteraapias kaasaegse psühholoogia töö raames.

  Lisaks saate kaartide abil mitte ainult lahendada konfliktsituatsioone, vaid arendada ka mõningaid isiklikke võimeid, näiteks: kujutlusvõime; loomingulised oskused; intuitsioon.

  Samuti aitab kaardipakk “Persona” õppida  ära tundma mitte ainult enda tundeid ja emotsioone, vaid ka teiste inimeste kogemusi

  Kaardipakki saate kasutada ka koos teiste konfliktide lahendamiseks mõeldud kaartidega.

   

 • Sünkroonsuse oraakel

  35,00 
  Tasu kolme võrdse maksena 3 x 11,67 
  THE SYNCHRONICITY ORACLE
  Sünkroonsuse või juhuslike kokkusattumuste märkamine võimaldab meil viia oma elutee vastavusse universumi vooluga. See on esimene oraakel, mis kasutab sünkroonsuse jõudu, andes ülevaate probleemidest, vastab küsimustele ning toob esile varem läbimõtlemata mustrid ja potentsiaalsed teed teie elus. Kui otsite sünkroonsust ja naudite selle leidmise võlu, siis selle kaardipaki kaudu, avastate, et sünkroonsus tuleb teie igapäevaelus üha enam esile.
  Oraaklis on kasutatud laia valikut sümboleid, sealhulgas Jungi arhetüüpe, kaasaegseid ikoone ja pilte alkeemiast, teadusest ja müstikast – alates Kabala elupuust ja yin yangi sümbolist kuni kujutisteni ankrust, lainest, ämblikuvõrgust ja peegel.
  Pakis on 57 kuusnurkset kaarti, millest igaühel on 8 sümbolit, pluss 80 lk brošüür, mis kirjeldab kõiki 57 sümbolist ja annab juhiseid kaartide kasutamiseks.
  Mida võib sünkroonsus teile öelda?
  Kiire ülevaate saamiseks valige juhuslikult kaks kaarti ja leidke sobiv sümbol – neid on ainult üks. Teave sümboolika tähenduse kohta on antud brošüüris, kuid lõppkokkuvõttes on teie otsustada sümboli tõlgendamine selle põhjal, mida see teie jaoks tähendab.
  Oma probleemile põhjalikuma vastuse saamiseks valige nende kolme küsimuse jaoks kaks kaarti: Kust te tulete? Kus sa nüüd oled? Kuhu sa lähed? Märkige igal juhul üles sobiv sümbol ja vaadake, mida see teie jaoks tähendab ja milliseid teadmisi see teie olukorra mineviku, oleviku ja tuleviku kohta annab. Seejärel asetage valitud kaardid ringi, tõmmake viimane kaart – intuitsioonikaart – ja asetage see keskele. Millised sümbolid sobivad? Millised on ülekaalus? Mida see sinu jaoks tähendab? Brošüür pakub iga sümboli kohta mõtisklust ja meditatsiooni, mis aitab teil sümboleid tõlgendad

  Ground-breaking oracle deck with hexagonal cards, which uses synchronicity to answer the seeker’s question.

  Noticing synchronicity – or random coincidences that strike us as meaningful – allows us to align our life path with the flow of the universe. This is the first-ever oracle to draw on the power of synchronicity to give you insight into your problems, answer your questions and highlight previously unconsidered patterns and potential pathways in your life.

  There are 57 hexagonal cards in the deck, each with 8 symbols, plus an 80pp booklet profiling each of the 57 symbols and giving instructions on how to use the cards. For instant insight, choose two cards at random and find the symbol that matches – there will only be one. Information about the meaning of the symbolism is given in the booklet, but ultimately it’s up to you to interpret the symbol based on what it means for you. For a more in-depth answer to your problem, choose two cards for each of these three questions: Where are you coming from? Where are you now? Where are you going? Note the matching symbol in each case and see what it mean to you and what insights it throws up for the past, present and future of your situation. Then arrange the chosen cards in a circle, pull the final card – the intuition card – and place it in the centre. Which symbols match? Which ones predominate? What does it mean to you? The booklet offers a contemplation and a meditation for each symbol to help you interpret the symbols.

  The deck uses a wide range of symbols, including Jungian archetypes, contemporary icons, and images from alchemy, science and mysticism – from the Kabbalah’s tree of life and the yin yang symbol to images of an anchor, a wave, a spider’s web, and a mirror. As you search for the synchronicity and enjoy the magic of finding it through this deck, you will find that synchronicity comes up more and more in your everyday life. What can synchronicity tell you?

 • Metafoorkaarid Mythos

  28,00 

  MYTHOS on 55 akvarellpildiga kaardipakk, mis maalitud tavalise kaardipaki mõõdus. Need portreteerivad müütide ja
  legendide maailma kuuluvaid stseene, tausta ja rekvisiite. Müüti on defineeritud kui lugu, mis on „välja mõeldud
  väljastpoolt ja õige seestpoolt“. Kõikjal, kus inimesed on elanud, on nad ka leiutanud mütoloogia, et väljendada oma
  kollektiivse kogemuse lugusid.
  Iga MYTHOSe pilt on värviline hüppelaud kujutlusse. Koos pakuvad nad fantaasia harjutustes võimalust vabaks
  mänguks (või tööks). MYTHOS on strateegiateta mäng, kus ei loeta punkte ega võideta/kaotata. Seda võib kasutada
  üksi, paari või grupina, laste, noorte, täiskasvanute või eakatega.
  MYTHOS lugu rääkides ei ole olemas „vale“ tõlgendust: siin julgustatakse kujutlusvõimet, mitte ei testita seda.
  Mängija avab iidse spontaanse loovuse ja leidlikkuse aardelaeka.
  Et MYTHOS lugu rääkida, avab iga mängija järgemööda mõne pildi ja ütleb pildi põhjal ühe kirjeldava või tegevust
  sisaldava lause. Iga mängija panus ehitatakse üles eelnevalt öeldule toetudes ja sel moel luuakse täiesti uus lugu.
  Iga kord kui kaardid segatakse, saab veel ühe uue ja ainukordse loo rääkida, sest kõik kaartidele reageeringud on
  samuti ainukordsed. Nii ei jää jutuvestmise mäng MYTHOSega iialgi vanaks.
  MYTHOS, kui kunstnik Ely Raman’i järjekordne inspiratsioon, on suurepärane kaaslane populaarsele SAGA
  kaardikomplektile. Neid kahte kaardipakki saab kasutada ka omavahel kombineerides.
  MYTHOS on võistlemisvaba seoste loomise mäng. Järgnevad soovitused, mis loovad paindliku raami, kus
  lugudevestmine vabalt areneda saab, on ainsaiks reegleiks

Rohkem tooteid pole

Rohkem tooteid pole