Lenormand Oü

Meie lugu

“Unistus, mida sa unistad üksinda, on vaid unistus.
Unistus, mida sa unistad kellegagi koos, on reaalsus.”

-John Lennon

Oleme ema-tütre duo, kelle huvist lenormand kaartide vastu on saanud kirg ja hobi, mida soovime jagada ka teiste kaardiladumise sõpradega.
Missioon

16 aastat kogemust lenormand kaartidega

Oleme fokusseeritud kaardilugejate
ennustamisoskuste täiendamisele.
Aitame ladujatel nagu sina kasutada Lenormand ennustuskaarte toetava vahendina, et selgust tuua oma isiklikku ellu või aidata teisi.

Oleme teile abiks Lenormand ennustussüsteemi ja kaartide tähenduste selgitamisel, ladumisviiside omandamisel ja toetame teid oma isikliku ennustamisstiili leidmisel.

Alusta Lenormand teekonda koos meiega!

Meie tiim

Kaardiladumine on olnud loomulik jätk peretraditsioonidele. Jälgisin juba lapsepõlves huviga vanaema ja ema ennustamisi, sealt algas ka minu kaardimaailma avastamisteekond. Ema õpetuste kohaselt sain 12. aastaselt selgeks kaartide tähendused ning juba teismelisena ladusin kaarte nii endale, kui sõpradele.
2003. aastal leidsin poest Lenormand kaartide teemalise raamatu ja esimese Lenormand kaardipaki. Aastaid ennustasin ainult endale, siis tulid sõbrad seejärel tuttavad ja võõrad. Praeguseks on õpingud ja kaardiladumised väldanud pikki aastaid ning minu kirg on ainult kasvanud.

-Lenna

Minu vanavanaema oli kogenud kaardiladuja, kelle juures käidi abi ja head nõu küsimas. Seepärast oli ennustamine ja kaardiladumine meie peres üsna tavaline. Suurem huvi kaardiladumise vastu tekkis aga teismeeas, mil tuleviku saladusloori kergitamine läbi kaardipaneku muutus põnevaks.
Lenormand kaartidega tutvusin umbes 12 aastasena, kui ema kinkis mulle esimese raamatu Lenormand kaartidest, milles 36-kaarti jutustasid oma loo. Õppisin selgeks kaartide põhitähendused ning meisterdasin isikliku kaardipaki. Raamat andis põhiteadmiste raudvara ja tehnika, kuidas kaarte omavahel kokku seades tulevikku ennustada.
Aastatega on lenormand kaartidest saanud minu igapäevased kaaslased. See on minu hobi, kirg ja elustiil, mida soovin jagada ka Teiega.

-Liska