Meist

Meie sooviks on jagada kirge ja teadmisi Lenormard kaartide põnevast maailmast !

Lenn-na

Kaardiladumine on olnud loomulik jätk peretraditsioonidele. Jälgisin juba  lapsepõlves huviga vanaema ja ema ennustamisi, sealt algas ka minu kaardimaailma avastamisteekond. Ema õpetuste kohaselt sain 12. aastaselt selgeks kaartide tähendused ning juba teismelisena ladusin kaarte nii endale, kui sõpradele.

2003. aastal leidsin poest Lenormand kaartide teemalise raamatu ja esimese Lenormand kaardipaki. Aastaid ennustasin ainult endale, siis tulid sõbrad seejärel tuttavad ja võõrad.  Praeguseks on  õpingud ja kaardiladumised väldanud pikki aastaid ning minu kirg on ainult kasvanud.

Liska

Minu vanavanaema on kogenud kaardipanija, kelle juures käivad inimesed abi ja head nõu küsimas juba pool sajandit. Nii tekkis ka minul  huvi kaardiladumise vastu juba teismeeas, kus tuleviku saladusloori kergitamine läbi kaardipaneku muutus põnevaks võimaluseks.

Lenormand kaartidega tutvusin umbes 12 aastasena, kui ema andis mulle esimese eestikeelse raamatu Lenormand kaartidest, milles 36-kaarti jutustasid oma loo. Õppisin selgeks kaartide põhitähendused ning meisterdasin isikliku kaardipaki. Raamat andis põhiteadmiste raudvara ja tehnika, kuidas kaarte omavahel kokku seades tulevikku ennustada. Üsna pea jõudsin tõdemusele, et on veel palju informatsiooni ja teadmisi, mida vajan selleks et väljalaotud kaarte paremini tõlgendada.

 

Kutsume Teid kaasa avastama…