Meie veebipoe kasutamise üldtingimused

1. Tingimused kehtivad kõigile isikutele, kes soovivad tooteid soetada veebipoe kanalit kasutades.
2. Ostja kinnitab, et on teadlik ning tutvunud meie e-poe kasutustingimustega ja nõustub nendega omal vabal tahtel.
3. Ostja kinnitab, et kasutab e-poe keskkonda kasutajasõbralikult ning on teadlik, et kui tema käitumine või veebipoe kasutamine on vastuolus veebipoe kasutustingimustega, siis on veebipoe omanikul õigus piirata ostja võimalusi ostude sooritamisel, lisada pahatahtliku e-poe kasutamise korral ostja IP aadress nn. musta nimekirja või kasutades teisi e-poe normaalset toimimist kaitsvaid võimalusi.
4. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid müüja ja ostja vahel Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

Hinnad 

1. Müüjal on õigus muuta hinnakirja ning toodete hindu vastavalt vajadusele ning turuhinnale. 
2. Kõik meie e-poe lehel toodud hinnad on nn. lõpphinnad ja neile ei lisandu ühtegi lisamaksu.

Veebipoe omaniku kohustus 

1. Veebipoe omanik omalt poolt kohustub tegema kõik endast sõltuva, et ei oleks kahjustatud heaperemehelikult veebipoodi kasutava ostja registreerides veebipoe omanikule kasutada antud andmeid ega avalda neid kolmandatele osapooltele ning hoidma igati ostja ja müüja vahelist konfidentsiaalset suhet. 

Ostutingimused

1. Tingimuste ulatus ja kehtivus
1.1. Tingimused kehtivad isiku (edaspidi Klient) ja ostukeskkonna www.lenormand.ee (edaspidi e-pood) omaniku Lenormand OÜ (edaspidi Kaupmees) vahel Kaubamaja vahendusel toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.
1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Kaubamaja vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

2. Tooted
2.1. Toodete hinnad on Eurodes.
2.2. Toodete hinnad ning saadavus võivad muutuda ette teatamata.
2.3. Kaubamajas olevad toodete pildid on illustratiivse tähendusega ja võivad erineda tegelikest toodetest.
2.4. Toodete kirjeldused ei pruugi olla ammendavad ja võivad sisaldada vigu.
2.5. Sooduskoodi allahindlus ei kehti juba soodushinnaga müüdavatele toodetele.

3. Toodete eest tasumine
3.1. Ettemaksuarve koos pangalink`iga saadetakse kliendile tellimuse kinnitusena elektronpostiga. Klient on kohustatud enne ettemaksuarve tasumist kontrollima, et andmed ettemaksuarvel vastavad tellimusele. Tellimuse täitmisega hakatakse tegelema alates hetkest, kui kogu ettemaksuarvel näidatud summa  on laekunud Kaupmehe arvelduskontole.


4. Toodete tarnimine
4.1. Toodete tarnekulu Eesti piires on vastavalt teenusele: SmartPost pakiautmaat ja Omniva pakiautomaat 3 €. Ise kaubale järgi tulles tarnekulu pole.
4.2. Toote tarnimiseks pakub Kaupmees vastavalt tellimusele (tarnijale) kolme võimalust: SmartPost pakiautomaat, Omniva pakiautomaat või omniva kuller.
4.3. Klient on kohustatud enne tellimuse sooritamist kontrollima esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. Kaupmees ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Kliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.


5. Garantii 
5.1. Tehasegarantii 6 kuud, kehtib sihipäraselt kasutatud toodetele.

6. Vastutus ja vääramata jõud
6.1. Kaupmees ja Klient vastutavad teineteise ees käesolevate tingimuste rikkumisega teisele poole tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.
6.2. Kaupmees ei vastuta Kliendile tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Kaupmees ei saanud mõjutada, ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud). Kaupmehe vastutus kauba tarne eest lõpeb kauba üleandmise hetkest kliendile või transpordi ettevõttele.

7. Muud tingimused
7.1. Kõiki e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus saadud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Kaupmees ei avalda temale teatavaks saanud andmeid kolmandale osapoolele.
7.2. Kliendi ja Kaupmehe vahel seoses e-poe vahendusel toodete tellimise ja ostmisega tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on Kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või Harju Maakohtusse. Vaidluste ning käesolevates tingimustes mitte välja toodud küsimuste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.

8. Kauba tagastamine
8.1. Kui kauba kättesaamisel selgub, et kaup ei vasta Teie ootustele või kaup ei sobi, siis on Teil õigus kaupa tagastada 14 päeva jooksul alates kättesaamisest.(Tähelepanu! 14-päevane tagastusõigus ei kehti kaubale, millele tarbija ise poodi/kontori järele tuleb.) Tagastamisele kuuluv kaup peab olema originaalpakendis, siltidega ja kasutamata!
8.2. Allalaetavad tooted ei kuulu tagastamisele.

Tarne ja maksetingimused
Kui soovid tellida meilt tooteid interneti kaudu, saad abi siinolevalt lehelt.

Tellimuse saab esitada, lisades kauba Ostukorvi. Läbi Ostukorvi tellides saad arve e-maili teel koos pangalink`iga, nii on ostu eest tasumine lihtne ja mugav, ning tellitud kaup jõuab kiiremini sinuni.

Tellitud kauba kohale toimetamisel:

1.) SmartPost pakiautomaat. Kaup toimetatakse Teie poolt valitud pakiautomaati hiljemalt ülejärgmisel päeval. Sõnum paki saabumisest edastatakse Teie mobiilile.*müüja vastutus kauba eest lõpeb kauba üleandmise hetkest kliendile või transpordi ettevõttele.(VÕS § 209 lg 4;VÕS § 214 lg 4)