Näitan kõiki 4 tulemust

 • Unenägude seletusi kogu perele. Koos soovitustega, mida teha, et halb unenägu täide ei läheks, hea aga täituks

  21,00 

  “Vanadel aegadel elanud oraaklid mitte lihtsalt ei tõlgendanud unenägusid, vaid andsid ka nõu, mida tuleks ette võtta, et hea unenägu täituks, halb aga mitte. Unenägude seletamise raamatud taolisi nõuandeid ei sisaldanud, kuna unenägude seletajatele polnud see kasulik. Neid teadmisi hoiti saladuses ja anti edasi ainult õpetajalt õpilasele.
  Kätte on aga jõudnud aeg, kus ka teil on õigus neid teada. Käesolev raamat, mis sisaldab üle 1600 märksõna, õpetab teid vahet tegema hea ja halva unenäo vahel ning neid siis vastavalt töötlema. Nüüd saate lisaks unes nähtu tõlgendamisele ka oma saatust ise kujundada.”

 • Olge ise oma unenägude seletaja

  16,00 

  Autor: Tony Crisp Kõvakaaneline, raamatu lehe ääred kullatisega, 160 lk . Tony Crisp on unenägude ja nende tõlgendamise alal rahvusvaheliselt…

 • Allahindlus!

  Seksiunenäod ja sümbolid- Alateadlike ihade tõlgendamine

  18,00 

  Autor: Pam Spurr Selles raamatus näitab dr Pam Spurr, kuidas analüüsida oma unenägusid, et saada rohkem teada oma seksuaalsete vajaduste,…

 • Allahindlus! raamat: seksi unenäod ja sümbolid (lenormand.ee)

  SEKSIUNENÄOD JA SÜMBOLID. ALATEADLIKE IHADE TÕLGENDAMINE

  19,00 

  Selles raamatus näitab dr Pam Spurr, kuidas analüüsida oma unenägusid, et saada rohkem teada oma seksuaalsete vajaduste, aga ka oma tunnete, ihade ja hoiakute kohta.
  Esimeses osas kirjeldab ta nn uneharjutusi, spetsiaalseid harjutusi, mis aitavad kujundada oma unenägusid ja arendada seksuaalset teadlikkust.
  Teises osas, „Unenäoleidja”, on toodud 24 seksuaalsete unenägude juhtumiuuringut, mida saab kasutada lähtepunktina omaenda unenägude seletamisel. Neile on lisatud sensuaalseid harjutusi ja teste, mis aitavad näidetega paremini suhestuda.
  Raamatu lõpuosas toodud unenägude kataloogist leiad kiiresti üles seksuaalsetes unenägudes sageli esinevad sümbolid koos mitmesuguste seletustega.

Rohkem tooteid pole

Rohkem tooteid pole