Näitan kõiki 7 tulemust

 • 13 Nõiaruuni komplekt (13 Kuuli kujulist ruuni + raamat )

  35,00 
  Tasu kolme võrdse maksena 3 x 11,67 

  13 nõia ruuni on äärmiselt täpne ja sisutihe oraakel, mida tõlgendatakse nii intuitsiooni, kui ka kogemuste põhjal.

  Selle ennustussüsteemi juured ulatuvad inimkonna varajasse litomaaniakunsti, kui ennustamismeetodina kasutati kive, luid ja puitplaate.

  Maagilistel ruunidel kujutatakse 13 lihtsat ja kergesti mõistetavat piktogrammi/sümbolit.

 • Nõiaruunide komplekt- 13 metallist ruuni+13 puidust ruuni + raamat

  35,00 
  Tasu kolme võrdse maksena 3 x 11,67 

  Suurepärane ennustuskomplekt, mis sisaldab kõike vajalikku ennustamise alustamiseks!

  13 nõia ruuni on äärmiselt täpne ja sisutihe oraakel, mida tõlgendatakse nii intuitsiooni, kui ka kogemuste põhjal. Selle ennustussüsteemi juured ulatuvad inimkonna varajasse litomaaniakunsti, kui ennustamismeetodina kasutati kive, luid ja puitplaate. Maagilistel ruunidel kujutatakse 13 lihtsat ja kergesti mõistetavat piktogrammi/sümbolit.

 • KRISTALLID. TERVENDAMISEST ENNUSTAMISENI

  24,00 

  Täiuslik raamat nii algaja kui ka kogenuma kristallisõbra jaoks, mis sisaldab kristallidega töötamise eri võtteid ja asjatundlikke selgitusi.
  Igal paarisleheküljel on harjutus või õppetund, mis tasapisi, koos lugeja enda väe kasvamisega aitab üha kindlamalt ühendust saada kristallide energiaväega. Kristallide abil saate end tervendada, eluenergiat suurendada ja langetada tähtsaid otsuseid. Lisatud on ka soovitused, kuidas kristalle valida ja nende eest hoolitseda. Õpetatakse rakendama ja tõlgendama kõige tuntumate kristallide omadusi suhete, töö ja karjääri ning kodu hüvanguks. Pühendutakse ka kristallide maagilisele küljele, alates pendliga töötamisest kuni tuleviku ennustamiseni.
  Kristallide olemust mõistes ja nendega koostööd tehes on võimalus avastada varjatud kosmilist energiat, mis meist igaühes peidus on.

   

 • Maagiliste kaelaehete/ võlude ennustamise komplekt (117 tk)

  35,00 
  Tasu kolme võrdse maksena 3 x 11,67 

  Kaunid maagia hõngulised kaelaripatsid/ võlud.

  Komplektis taro, wicca, nõia ja  muidu maagiaga seotud võlud, mida on võimalik kasutada nii ehetena, ennustamiseks, kui ka muude maagiliste esemete dekoreerimiseks.

 • Maagiliste ehete/ võlude komplekt

  23,00 

  Komplekt sisaldab 17tk suures mõõdus maagilisi ripatsieid, mis on sobilikud nii nõiale, ennustajale, kui ka lihtsalt maagiahuvilisele.

 • Taro Kaartide Altar

  21,00 

  Käsitööna valminud maagiline puidust altar ennustus- või oraakelkaartidele.

 • Romantiline Roosiriiul

  59,00 
  Tasu kolme võrdse maksena 3 x 19,67 

  Tutvustame teile meie imelist  puidust vanutatud kaunist aarete riiulit, mis on justkui loodud romantikutele! See kaunis valgest vanutatud puidust karp…

Rohkem tooteid pole

Rohkem tooteid pole