Näitan kõiki 14 tulemust

 • Nõia altari komplekt

  35,00 
  Tasu kolme võrdse maksena 3 x 11,67 

  Komplekt sisaldab: Metallist karikas, mini tooted- vildist kübar, vares, luud, plastist nõiakatel, 4maagia teemalist ripatsit- silm, seened, ämblik, mürgipudel, küünal nõid,  3 miniraamatut,

  2 pudelit (Kogus 20ml)nõiarohte- mille valik vahetub!

  1. pudel  sisaldab: Draakoni veri (Daemonorops draco).
  Punast värvi viirukivaik korjatakse palmilt, mida rahvakeeli kutsutakse draakoni vere palmiks. Puu kasvab suures osas Kagu-Aasias ja tema viljad meenutavad draakoni mune. Maagiline vägi – kaitse, armastus, potents, eksortsism, needusevastane. Kui antud palmi oksa mehe padja alla ööseks panna, pidavat see potentsi tõstma. Kaasas kandes annab see omanikule tugeva kaitse peale. Oma kodu kaitseks võib seda tossutada või ümber maja puistata. Tossutades seda koos teiste vaikude või taimedega, võimendab see nende väge.

  2. pudel sisaldab:

  Must sool – Hawaii must sool, vesipiibu süsi, aktiivsüsi ja läbi põletatud väetaimede ja puuvaikude tuhk (lavendel, puju, mürr, viiruk, salvei, tüümian, rosmariin). Must sool on imeline abivahend igasuguste nõiduste, kaetuste ja needuste katkestamiseks. Samuti aitab see eemale peletada kurje vaime ning kutsumata külalisi. Lisaks on võimalik sellega energeetiliselt puhtaks saada ka kõige halvema energiaga ruumid/majad. Musta soola on kasutatud ammustest aegadest nõiakunstis ja selle retseptid võivad erineda. Meie valisime just sellised koostisosad, sest need kõnetasid meid kõige paremini ja on parima energiaga. Antud soola valmistamine on parajalt must töö sõna otseses mõttes, sest see kõik määrib. Seetõttu soovitame seda kasutada ettevaatlikult, et midagi ära ei rikuks.

  Kasutamine – must sool imab endasse kogu halva energia, seega tuleks sellest pärast kasutamist lahti saada, viies see endast võimalikult kaugele, mattes see maha või saata mööda jõge allavoolu. Toas kasutades soovitame selle panna igasse nelja nurka (paber kindlasti alla, et põrandat ei määriks) või maja nelja nurka ning 1h mööudes see uuesti kokku korjata ning ära saata. Soola ei pea korraga kasutama üldse palju ja antud pudelist jätkub tükiks ajaks.

   

   

 • Nõia altari komplekt

  27,00 

  Väike nõia altari komplekt: klaaskuul, mille saab ise täita,  väike vintage kaanega nõu, sobilik nii lilledele, vedelikule ja viirukihoidjaks, vildist mini kübar, luud ja 1 purk puju puru (20 ml), 13 nõiaruuni kaarti koos juhendava raamatuga.

 • Püha kuju Lourdes

  45,00 
  Tasu kolme võrdse maksena 3 x 15,00 

  Vintage imeilus pühakuju Lourdes.

 • Romantiline Roosiriiul

  59,00 
  Tasu kolme võrdse maksena 3 x 19,67 

  Tutvustame teile meie imelist  puidust vanutatud kaunist aarete riiulit, mis on justkui loodud romantikutele! See kaunis valgest vanutatud puidust karp on loodud romantilise hingega inimesele, kes armastab kaunistada oma kodu õrnade ja stiilsete esemetega. Kasti suurus on 30 x 30 cm ning see mahutab ideaalselt teie lemmik kivid, sõrmused ja ehted, mis muidu võivad kergesti…

 • RUUNIDE KOMPLEKT- puidust

  95,00 
  Tasu kolme võrdse maksena 3 x 31,67 

  Lasergraveeritud, ruunid ja ruuni hoiukarp on värvitud ökoloogiliste veebaasil värvidega. Karbi suurus 24 x 24 x 2,4 cm Ruunide suurus 4,5 x 2,3 cm Toode on valmistatud paplipuust, mis on kasvu, tugevuse ja visualiseerimise puu.

 • Suur puidust dekoratsiooniga rist

  25,00 
 • Vintage pühakuju Jeesus

  45,00 
  Tasu kolme võrdse maksena 3 x 15,00 
 • Vintage pühakuju Lourdes

  45,00 
  Tasu kolme võrdse maksena 3 x 15,00 
 • 13 Nõiaruuni komplekt (13 Kuuli kujulist ruuni + raamat )

  35,00 
  Tasu kolme võrdse maksena 3 x 11,67 

  13 nõia ruuni on äärmiselt täpne ja sisutihe oraakel, mida tõlgendatakse nii intuitsiooni, kui ka kogemuste põhjal.

  Selle ennustussüsteemi juured ulatuvad inimkonna varajasse litomaaniakunsti, kui ennustamismeetodina kasutati kive, luid ja puitplaate.

  Maagilistel ruunidel kujutatakse 13 lihtsat ja kergesti mõistetavat piktogrammi/sümbolit.

 • Nõiaruunide komplekt- 13 metallist ruuni+13 puidust ruuni + raamat

  35,00 
  Tasu kolme võrdse maksena 3 x 11,67 

  Suurepärane ennustuskomplekt, mis sisaldab kõike vajalikku ennustamise alustamiseks!

  13 nõia ruuni on äärmiselt täpne ja sisutihe oraakel, mida tõlgendatakse nii intuitsiooni, kui ka kogemuste põhjal. Selle ennustussüsteemi juured ulatuvad inimkonna varajasse litomaaniakunsti, kui ennustamismeetodina kasutati kive, luid ja puitplaate. Maagilistel ruunidel kujutatakse 13 lihtsat ja kergesti mõistetavat piktogrammi/sümbolit.

 • Taro Kaartide Altar

  21,00 

  Käsitööna valminud maagiline puidust altar ennustus- või oraakelkaartidele.

 • KRISTALLID. TERVENDAMISEST ENNUSTAMISENI

  24,00 

  Täiuslik raamat nii algaja kui ka kogenuma kristallisõbra jaoks, mis sisaldab kristallidega töötamise eri võtteid ja asjatundlikke selgitusi.
  Igal paarisleheküljel on harjutus või õppetund, mis tasapisi, koos lugeja enda väe kasvamisega aitab üha kindlamalt ühendust saada kristallide energiaväega. Kristallide abil saate end tervendada, eluenergiat suurendada ja langetada tähtsaid otsuseid. Lisatud on ka soovitused, kuidas kristalle valida ja nende eest hoolitseda. Õpetatakse rakendama ja tõlgendama kõige tuntumate kristallide omadusi suhete, töö ja karjääri ning kodu hüvanguks. Pühendutakse ka kristallide maagilisele küljele, alates pendliga töötamisest kuni tuleviku ennustamiseni.
  Kristallide olemust mõistes ja nendega koostööd tehes on võimalus avastada varjatud kosmilist energiat, mis meist igaühes peidus on.

   

 • Maagiliste ehete/ võlude komplekt

  23,00 

  Komplekt sisaldab 17tk suures mõõdus maagilisi ripatsieid, mis on sobilikud nii nõiale, ennustajale, kui ka lihtsalt maagiahuvilisele.

 • Maagiliste kaelaehete/ võlude ennustamise komplekt (117 tk)

  35,00 
  Tasu kolme võrdse maksena 3 x 11,67 

  Kaunid maagia hõngulised kaelaripatsid/ võlud.

  Komplektis taro, wicca, nõia ja  muidu maagiaga seotud võlud, mida on võimalik kasutada nii ehetena, ennustamiseks, kui ka muude maagiliste esemete dekoreerimiseks.

Rohkem tooteid pole

Rohkem tooteid pole