Sinu tänane päevakaart

Iga päev toob meile dilemmasid, avab uusi võimalusi, sunnib meid tegema valikuid, otsustama ja nägema maailma ikka ja jälle erinevate vaatenurkade alt. Me kardame teha vigu ja loodame neid ennetada.

Päeva kaart aitab ja annab võimaluse läheneda rohkem arusaamatuid sündmusti, emotsioone ja muljeid, mida me hommikust õhtuni kogeme, vaadata igapäevaelu telgitagustesse, mõista ja tunnetada intuitiivselt põhjuste ja tagajärgede salapärast maailma.

Tõmba pakist üks kaart ja anna endale võimaluse häälestuda ja elada päeva kogemuslikult rikkamana, analüüsides toimuvat sügavamalt ja mõistes paremini seda, mis tavaliselt jääb arusaamise ja teadlikkuse piiridest väljapoole.

Kaardigeneraator

Lase meie kaardigeneraatoril valida sinu jaoks tänane päevakaart. Kaart valitakse juhuslikkuse alusel lenormand kaardipakist ja on täna olulise tähendusega just sulle –
täpselt nii nagu tavakaartidegagi ennustamisel.

Vajuta SEGA ja seejärel VAATA!

Selgitus ilmub kaardi alla.

Sega
Vaata
lenormand maagiline mets
lenormand lilled

Päevakaart – Lilled

Täna on põhjust rõõmustada -Tõotab tulla kaunis päev, tõenäoliselt saate kingituse, tähelepanuavalduse, preemia või olete kutsutud mõnele koosviibimisele.

Elage hetkes- nautige elu! Tundke rõõmu ilust, aroomidest jne. Säilitage ja looge harmooniat, olge suuremeelne, tehke kinke ja tähelepanuavaldusi lähedastele.

Soodne päev lõõgastuseks ja iluprotseduurideks.

Kõik väikesed probleemid lahenevad kiiresti !