Sinu tänane päevakaart

Iga päev toob meile dilemmasid, avab uusi võimalusi, sunnib meid tegema valikuid, otsustama ja nägema maailma ikka ja jälle erinevate vaatenurkade alt. Me kardame teha vigu ja loodame neid ennetada.

Päeva kaart aitab ja annab võimaluse läheneda rohkem arusaamatuid sündmusti, emotsioone ja muljeid, mida me hommikust õhtuni kogeme, vaadata igapäevaelu telgitagustesse, mõista ja tunnetada intuitiivselt põhjuste ja tagajärgede salapärast maailma.

Tõmba pakist üks kaart ja anna endale võimaluse häälestuda ja elada päeva kogemuslikult rikkamana, analüüsides toimuvat sügavamalt ja mõistes paremini seda, mis tavaliselt jääb arusaamise ja teadlikkuse piiridest väljapoole.

Kaardigeneraator

Lase meie kaardigeneraatoril valida sinu jaoks tänane päevakaart. Kaart valitakse juhuslikkuse alusel lenormand kaardipakist ja on täna olulise tähendusega just sulle –
täpselt nii nagu tavakaartidegagi ennustamisel.

Vajuta SEGA ja seejärel VAATA!

Selgitus ilmub kaardi alla.

Sega
Vaata
lenormand maagiline mets
lenormand liiliad

Päevakaart – Liiliad

Päev täis rahu ja vaikust. Täna saavad oluliseks Teie pikaajalised väärtused ja väärtushinnangud.

Võtke aega sisevaatluseks, taanduge argipäevamuredest ja puhake.
Külastage vanavanemaid, kuulake vanemate ja kogenud inimeste nõu, nautige kunsti ja muid pikaajalisi väärtusi.

Lõõgastuge ja säilitage rahulikkus, olukord peab selginema. Planeeritud asjad viibivad või määratakse neile pikem tähtaeg. Koguge teadmisi, et teha õigeid otsuseid. Õppige kannatlikkust- pikemas perspektiivis tuleb see ainult kasuks.

Kaardi soovitus: Olete õigel teel- näidake üles suuremeelsust ja kõrgemad jõud toetavad teid!