Sinu tänane päevakaart

Iga päev toob meile dilemmasid, avab uusi võimalusi, sunnib meid tegema valikuid, otsustama ja nägema maailma ikka ja jälle erinevate vaatenurkade alt. Me kardame teha vigu ja loodame neid ennetada.

Päeva kaart aitab ja annab võimaluse läheneda rohkem arusaamatuid sündmusti, emotsioone ja muljeid, mida me hommikust õhtuni kogeme, vaadata igapäevaelu telgitagustesse, mõista ja tunnetada intuitiivselt põhjuste ja tagajärgede salapärast maailma.

Tõmba pakist üks kaart ja anna endale võimaluse häälestuda ja elada päeva kogemuslikult rikkamana, analüüsides toimuvat sügavamalt ja mõistes paremini seda, mis tavaliselt jääb arusaamise ja teadlikkuse piiridest väljapoole.

Kaardigeneraator

Lase meie kaardigeneraatoril valida sinu jaoks tänane päevakaart. Kaart valitakse juhuslikkuse alusel lenormand kaardipakist ja on täna olulise tähendusega just sulle –
täpselt nii nagu tavakaartidegagi ennustamisel.

Vajuta SEGA ja seejärel VAATA!

Selgitus ilmub kaardi alla.

Sega
Vaata
lenormand maagiline mets
lenormand tähed

Päevakaart – Tähed

Usaldage oma kuuendat meelt, täna on Teil ilmselt suurem intuitsioon, kus võite saada olulisi märke ja näha tähendusrikkaid unenägusid. Kaart, mis näitab unistusi, plaane, sihte ja eesmärke.

Aeg soosib uute ideede sündimist ning nüüd on õige aeg ka tegutseda, et unistused tulevikus realiseeruks.
Püüdes tähti taevavõlvil proovige mitte kaotada reaalsustaju, hoidke jalad tugevalt maas ja pidage silmas oma tegelikke võimalusi. Soodne päev kaardipanemiseks, meditatsiooniks ja muudeks praktikateks, mis tegelevad sise- ja välismaailma süvavaatlusega.

Võite kohtuda erilist tähtsust omava inimesega teie elus, kuid see võib olla ka otsesõnu täht/kuulsus.