Sinu tänane päevakaart

Iga päev toob meile dilemmasid, avab uusi võimalusi, sunnib meid tegema valikuid, otsustama ja nägema maailma ikka ja jälle erinevate vaatenurkade alt. Me kardame teha vigu ja loodame neid ennetada.

Päeva kaart aitab ja annab võimaluse läheneda rohkem arusaamatuid sündmusti, emotsioone ja muljeid, mida me hommikust õhtuni kogeme, vaadata igapäevaelu telgitagustesse, mõista ja tunnetada intuitiivselt põhjuste ja tagajärgede salapärast maailma.

Tõmba pakist üks kaart ja anna endale võimaluse häälestuda ja elada päeva kogemuslikult rikkamana, analüüsides toimuvat sügavamalt ja mõistes paremini seda, mis tavaliselt jääb arusaamise ja teadlikkuse piiridest väljapoole.

Kaardigeneraator

Lase meie kaardigeneraatoril valida sinu jaoks tänane päevakaart. Kaart valitakse juhuslikkuse alusel lenormand kaardipakist ja on täna olulise tähendusega just sulle –
täpselt nii nagu tavakaartidegagi ennustamisel.

Vajuta SEGA ja seejärel VAATA!

Selgitus ilmub kaardi alla.

Sega
Vaata
lenormand maagiline mets
lenormand kirst

Päevakaart – Kirst

Päev kulgeb aeglasel tempol, tunnete väsimust ja nõrkust. Võimalik, et pikutate apaatselt voodis või veedate päeva tegevusetult või suletud ruumis. Üldiselt näitab kehva enesetunnet ja ebaedu. Kriisi sarnane pöördepunkt- katse, mille peate läbima. Eemalduge kõigest, mis Teid enam ei teeni.

Ärge võtke enda kanda rohkem, kui jaksate!

Võimalikud rahalised kulutused, pettumus, kaotus, samuti võib midagi ununeda.

Kaart näitab ka ebameeldiva situatsiooni või suhte lõppu.