Sinu tänane päevakaart

Iga päev toob meile dilemmasid, avab uusi võimalusi, sunnib meid tegema valikuid, otsustama ja nägema maailma ikka ja jälle erinevate vaatenurkade alt. Me kardame teha vigu ja loodame neid ennetada.

Päeva kaart aitab ja annab võimaluse läheneda rohkem arusaamatuid sündmusti, emotsioone ja muljeid, mida me hommikust õhtuni kogeme, vaadata igapäevaelu telgitagustesse, mõista ja tunnetada intuitiivselt põhjuste ja tagajärgede salapärast maailma.

Tõmba pakist üks kaart ja anna endale võimaluse häälestuda ja elada päeva kogemuslikult rikkamana, analüüsides toimuvat sügavamalt ja mõistes paremini seda, mis tavaliselt jääb arusaamise ja teadlikkuse piiridest väljapoole.

Kaardigeneraator

Lase meie kaardigeneraatoril valida sinu jaoks tänane päevakaart. Kaart valitakse juhuslikkuse alusel lenormand kaardipakist ja on täna olulise tähendusega just sulle –
täpselt nii nagu tavakaartidegagi ennustamisel.

Vajuta SEGA ja seejärel VAATA!

Selgitus ilmub kaardi alla.

Sega
Vaata

Päevakaart – Naine

Päev täis emotsioone, tundeid, hellust ja loovust. Täna avaldub pehmus, paindlikkus ja lahkus. Kuulake intuitsiooni ning ärge kartke näidata oma kaitsetust. Küsige julgelt abi, tehke järeleandmisi ja kompromisse. Lase ohjad käest ning ära karda ujuda „vastuvoolu”. Rakenda ja kasuta tavapäratuid ja ebaloogilisi lahendusi.

Kaart võib viidata ka sellele, et tänaseks võtmeisikuks saab naisterahvas, kellega te peate kohtuma või suhtlema.