Näitan 1–21 tulemust 25-st

 • Allahindlus!

  “Vintage Wisdom Oracle” kaardid

  12,00 

  Vintage Wisdom Oracle tekil on 52 rikkalikult illustreeritud oraaklikaarti.

  See kaardipakk on oma olemuselt väga naiselik ja õrn. Kunstnikku on inspireerinud möödunud aegade jumalannad, diivad ja muusad. Kaartidel on kasutatud ka ajalooliste maalikunstnike John Waterhouse ja Vincent Van Gogh maalide elemente ja prantsuse vintage postkaartide illustratsioone. Naturaalseied looduslähedased toonid ja õrna pitsiga looritus, mida omakorda täiendavad metsikud lilled, loomad, linnud ja liblikad!

   

 • Allahindlus!

  “Whispers of Love” oraakelkaardid

  12,00 

  Oraakelkaardid, millest õhkab armastust hellust ja soojust. Kaunid illustratsioonid aitavad teil ühendust saada oma intuitsiooni ja alateadvusega. Kaarte võib kasutada nii abilistena meditatsioonis kui ennustamiseks.

  Kuidas oraakelkaarte kasutada?

  Segage kaarte ja mõelge olukorrale või situatsioonile, milles soovite selgust saada. Tõmmake kaardipakist 1 kaart ja keskenduge sellele. Illustratiivne oraakelkaardi pilt aitab luua ühendust alateadvusega, saates Teile erinevaid tundeid ja mõtteid. Lugege kaardi peal olevat sõnumit ja proovige teieni jõudnud aistinguid seostada oma elu või seotud probleemiga ning kuulake oma alateadvusest esile kerkivat vastust.
 • Green Witch Tarot – Rohelise nõia taro – Ann Moura, Kiri Østergaard Leonard

  11,00 

  Sisenege rohelise nõia maailma, kus erksad kujundid aitavad teil joonduda elementide, looduslike energiate ja vana religiooniga. Nõiapraktikaid ning tähendusrikkaid kohtumisi…

 • Allahindlus!

  THE ELEMENTAL ORACLE

  10,00 

  Tunne alkeemia ja maagia jõudu , need on teid ümbritsevates elementides võimsalt saadaval!

  Meie esivanemad kasutasid maa, õhu, tule ja vee, kuu ja päikese ning nelja suuna jõudu. Kõik need on aastatuhandeid olnud paganlike ja nõiatraditsioonide põhiosad.
  Nüüd lisame teaduse alkeemia: väikseimast aatomist suurima päikeseni, magnetismist elektrini, kõige ägedamast tormist gravitatsioonivaikuseni. Nüüd saate selle võimsa tõelise maagiaga ühenduse luua ja vallandada!

  Elementide iidsete võtmeenergiate ühendamine teadusega annab meile ainulaadse ja autentse uue viisi nendega töötamiseks.

  Igal kaardil on selle elavdamiseks iidne jõusõna kreeka, rooma, egiptuse, norra või keldi traditsioonidest.

 • Allahindlus!

  “White Light Oracle” kaardid

  10,00 

  “Valge Valguse Oraakel”

  Sinu sees on valgus. Usalda seda valgust ja enda julgust. Valgus on piisavalt tugev, et suunata, toetada ja anda teile jõudu, et täita oma püha tervenemise ja hingelise avaldumise eesmärki.

  See 44 kaardist koosnev juhendikomplekt sisaldab visionäärist kunstniku A. Andrew Gonzaleze helendavat kujutist ja enimmüüdud autori Alana Fairchildi valgustavaid sõnumeid tervendavate protsessidega, mis aitavad teil integreerida valge valguse armastavat hingeravi.

  Võtke teekond ette täieliku usaldusega, nautides oma tee jumalikku ilu ja teades, et valgus on alati teiega, juhatades teile teed.

 • Allahindlus!

  “Sacred Spirit” kaardid

  10,00 

  Püha vaimu oraakelkaardid affirmatsioonide ja ingellike juhatustega. Hea valik teraapiaseanside läbiviimisel, samuti isiklikus elus juhatuse saamiseks.

 • Fairy Tale Lenormand

  11,00 

  Pane tähele, et tegu on tootega analoogtootega leiunurgast, mille tähendused on laetavad QR koodiga!

 • Alchemy 1977 England Tarot

  11,00 

  Gooti kunst ja alkeemiliste kujutiste võimas sümboolika sillutavad teed selle Taro teki salamärkideni. Nõidusatribuudid, pealuud, mustad roosid, teravad mõõgad ja…

 • WIZARD TAROT

  11,00 

  78 TAROKAARTI Pane tähele, et tegu on analoogiga ja tõlgendused saadaval vail QR koodiga.

 • Vice Versa Taro

  11,00 

  Äärmiselt loominguliselt ainulaadne  Vice Versa Tarot.Kaardid on omapäraselt kahepoolsed, nagu mündi kaks külge. Vice Versa Tarot annab perspektiivi ja voolu,…

 • Tarot of Magical Correspondences

  11,00 

  Maagiliste korrespondentside tarot põhineb suures osas Aleister Crowley töödel ja kabalistlikud viited põhinevad Kuldse Koidiku atribuutidel. .

 • The Muse Tarot

  11,00 

  Metsikult eklektilisest vaimust läbi imbunud The Muse Tarot valgustab oma ereda sümboolika ja võimsa Muusa energiaga teie teed inspiratsiooni ja…

 • Dark Wood Tarot

  11,00 

  Julgege siseneda tumedasse metsa ja avastage oma varju mina selle haarava Rider-Waite-Smithi stiilis tekiga. Kui võtate endale metsa siseneva nõia…

 • Heaven & Earth Tarot – tarokaardid

  10,00 

  78 kaarti, tähendused on laetavad QR koodiga!

 • Allahindlus!

  Golden Art Nouveau Tarot

  12,00 

  Nime järgi võite aimata, see tekk on juugendstiilis ikooniliste käänuliste disainielementidega, mis ühendab päris uhke kunstiliikumise traditsiooniliste Tarot kujunditega ja tõmbab selle suurepäraselt välja!

  Kõik kaardid järgivad traditsioonilist Rider-Waite’i tekki, millel on väga sarnane  sümboolika. See tähendab, et kui olete Rider-Waite’i kaardipakiga tuttav , saate neid kaarte hõlpsalt lugeda.

  Need kaardid säravad ja loovad  tõesti tunde, et teie kätes on natuke maagiat!

   

 • Allahindlus!

  The Antique Anatomy Tarot

  12,00 

  Taro kaardid, millel on illustratsioonid taimede ja lilledega kollaažidega vanaaegsetest anatoomilistest joonistest,  mis kujutavad endast taro arhetüüpide värsket ja loomingulist tõlgendust.

 • Allahindlus!

  The Enchanted Map

  10,00 
  “Kujutage ette. . . nähtava ja nähtamatu vahel on juhtiv jõud, mida mõned nimetavad Vaimuks, Pühaks Tahteks, jumalikuks, Väljaks või Teadvuseks. Selle Colette Baron-Reidi kaardipaki kasutamine ühendab teid selle suurema teadvusega ja juhendab teid oma eluteekonnal. Nende 54 kaardi teemad esindavad mõnda kohta, mida külastate, tingimusi, millega võite kokku puutuda, ning liitlasi ja väljakutsujaid, kellega kohtute, kui navigeerite oma elutee metafoorsel kaardil.
  Enchanted Map Oracle Cards loodi selleks, et anda teile võimalus mõista oma saatuse ja vaba tahte lugu . mis võimaldab teil määrata kursi, et elada sügava eesmärgi, tõelise õitsengu ja elava armastusega elu. Astuge nõiutud kaardile. . . ja vaadake, kuidas maagia elama hakkab!”
 • Barbieri Zodiac Oracle kaardid

  10,00 

  Populaarne Itaalia illustraator Paolo Barbieri esitleb kaarte, mis on täis värvilisi, hingematvaid kunstiteoseid ja astroloogilisi võimalusi. Klassikalistest astroloogilistest kujutistest inspireerituna on Barbieri muutnud märgid, planeedid ja elemendid uskumatu, piiramatu energia illustratsioonideks. Tema ainulaadne segu maagiast, fantaasiast ja sodiaagist toidab seda võimsat  tööriista, mis juhatab teid kõigi otsitavate vastuste juurde.

 • Lavendel Lenormand

  11,00 

  36 lenormand ennustuskaarti. Pane tähele, et tegu on tootega leiunugast, tegemist on analoog tootega!

 • Wild Child Oracle

  11,00 

  Pane tähele, et tegu on tootega analoogtootega leiunurgast, mille tähendused on laetavad QR koodiga!

 • Blackbird Lenormand oracle card

  11,00 

Rohkem tooteid pole

Rohkem tooteid pole