13 Nõia Ruuni Kaarti+ tõlgenduste käsiraamat

26,00 30,00 

13 nõia ruuni on äärmiselt täpne ja sisutihe oraakel, mida tõlgendatakse nii intuitsiooni, kui ka kogemuste põhjal. Selle ennustussüsteemi juured ulatuvad inimkonna varajasse litomaaniakunsti, kui ennustamismeetodina kasutati kive, luid ja puitplaate. Maagilistel ruunidel kujutatakse 13 lihtsat ja kergesti mõistetavat piktogrammi/sümbolit.

See kaardikomplekt sisaldab 14 kaarti (13 maagilist ruuni ja 1 tühi lisakaart), mis avavad ukse teie intuitsioonile ja loovusele. Kaartidega kaasas on A6 suuruses spiraalköites raamat, millel on kokku 67 lehekülge. Selles raamatus leiate 13 Nõia Ruuni tutvustuse, võtmesõnad ja kasutamise nõuanded, mis aitavad teil paremini mõista ja kasutada neid kaarte oma ennustamisel ja enesearengus.

Eesti Käsitöö: Oleme uhked, et see toode on valmistatud Eestis ja see on Lenormand OÜ omatoodang.

Avastage Nõia Ruunikaartide salapärane maailm ja laske nende kaartide tähendustel juhatada teid eluteel. Hankige oma komplekt täna ja laske maagial oma ellu siseneda!

Lenormand OÜ omatoodang

Kirjeldus

Tootekomplekt sisaldab:

  • 14 Nõia Ruunikaarti (13 maagilist ruuni + 1 tühi lisakaart)
  • A6 suuruses spiraalköites raamat (67 lehekülge) koos tutvustuse, võtmesõnade ja kasutamise nõuannetega

Kasutusvõimalused:

  • Ennustamine: Kasutage Nõia Ruunikaarte ennustamiseks ja saamaks juhiseid erinevatele eluvaldkondade küsimustele, nagu armastus, karjäär, tervis ja palju muud.
  • Eneseareng: Kasutage neid kaarte enesearenguks ja mõistmiseks, kuidas paremini ühendust võtta oma sisemise tarkusega.
  • Kingitus: Nõia Ruunikaardid sobivad suurepäraseks kingituseks sõpradele ja pereliikmetele, kes on huvitatud maagilistest ennustusvahenditest ja sügavast tähendusest.