Näitan kõiki 2 tulemust

 • Allahindlus!

  Lenormand nelja aastaaja kollektsioon – Kevade väljaanne (mini suurus)

  Original price was: 21,00 €.Current price is: 18,00 €.

  Uued kevadised Lenormand ennustuskaardid on siin! Need pisikesed kaardid, mõõtmetega 4×6 cm, toovad kevade oma värvide ja piltidega otse Sinu pihku.

  Kaardid on kaunilt kujundatud ja täis kevadist sümbolismi. Need kaardid pakuvad sulle võimalust ennustada ja tõlgendada oma elu kevadise energiaga kooskõlas.

  Kevade kaardid on suurepärane kingitus iseendale või kallile sõbrale, kes hindab ennustamist ja vaimset arengut. Need kaardid aitavad leida vastuseid, inspireerida ja innustada uuteks algusteks, just nagu kevad ise.

  Kevadised kaardid on osa “Lenormand aastaaegade kollektsioonist”, mis sisaldab nelja erinevat kaardipakki (kevad-suvi-sügis-talv). Hooajad vahetuvad ja kaardikollektsioon täieneb, seega hoia silm peal meie lehel ja saa osa kõigest maagilisest, mida Lenormand ennustuskaardid sulle pakuvad.

 • Allahindlus!

  Lenormand nelja aastaaja kollektsioon – Suve väljaanne (mini suurus)

  Original price was: 21,00 €.Current price is: 18,00 €.

  Avasta suvine maagia uute Lenormand AASTAAEGADE KOLLEKTSIOONI lisandunud “Suve kaartidega”. Need kaunilt kujundatud pisikesed kaardid, mõõtmetega 4×6 cm, toovad suvise päiksepaiste  otse Sinu pihku.

  Suviste Lenormand kaartidega saad luua suviseid ennustusrituaale või tõlgendada oma elu suveenergiaga kooskõlas. Olgu see kingitus iseendale või kuum sünnipäevakink suvekuul sündinud maagiat armastavale sõbrale.

  *Suvised lenormand kaardid on osa “Lenormand aastaaegade kollektsioonist”, mis sisaldab nelja erinevat kaardipakki (kevad-suvi-sügis-talv). Hooajad vahetuvad ja kaardikollektsioon täieneb, seega hoia silm peal meie lehel ja saa osa kõigest maagilisest, mida Lenormand ennustuskaardid sulle pakuvad.

Rohkem tooteid pole

Rohkem tooteid pole