Lenormand kaardid

Lenormand oraakli süsteem koosneb 36 kaardist, mille sümbolid kujutavad Teile tuttavaid igapäevaseid nähtusi, elemente, loomi ja karaktereid, see on käepärane vahend ennustamispraktikate omandamiseks.

Taro kaardid

Tarokaardid moodustavad sügava ja põhjaliku ennustussüsteemi, mis sisaldab 78 kaarti ning jaguneb kaheks osaks: Suur Arkaan ja Väike Arkaan.
Suure Arkaani kaardid pakuvad laiemat ja sügavamat pilku elu suurtele küsimustele ja väljakutsetele, samas kui Väike Arkaan keskendub rohkem igapäevastele olukordadele.

13 Nõia ruuni

Selle ennustussüsteemi juured ulatuvad inimkonna varajasse litomaaniakunsti, kui ennustamismeetodina kasutati kive, luid ja puitplaate.
Maagilistel ruunidel kujutatakse 13 lihtsat ja kergesti mõistetavat piktogrammi/sümbolit.

Looduse ruunikaardid

Kipperi
kaardid

Kaardipakk koosneb 36 sümbolist. Kipperi süsteemist leiate palju erinevaid isikukaarte, mis tähistavad erinevaid staatusi, ameteid või isikuomadusi. Selgelt on välja toodud erinevad elulised sündmused nagu abielu, töö, teekond, haigus jne. Kaarte tõlgendatakse enamasti otsetähenduses, seega on see lihtne ennustusüsteem neile, kes alles alustavad ennustamisega.