Näitan kõiki 16 tulemust

 • Arcanum Taro, taro kaardid

  35,00 

  Arcanum Taro on Thelma Taro autori Renata Lechneri uus meistriteos

  Ajatu kunst näitab suunda intuitiivse teekonna võlumaailma, kus modernsus ja fantaasia segunevad omavahel. Unistuste ja maagia dimensioon:

  sümbolite maastik…

 • Vice Versa Tarot suur kaardikomplekt, Vice Versa Tarot Kit Cards, Taro kaardid

  43,00 

  Äärmiselt loominguliselt ainulaadne  Vice Versa Tarot.Kaardid on omapäraselt kahepoolsed, nagu mündi kaks külge. Vice Versa Tarot annab perspektiivi ja voolu, jäädvustades päeva ja öö, tegevuse ja mõistmise energia.

  Vice Versa Scarabeo Tarot Cards.

  Published by Lo Scarabeo. 78 Cards.

  Add a whole new dimension to your Tarot readings with the extremely creative and unique Vice Versa Tarot deck.

  The Vice Versa Tarot features art on both sides of the card, one side showing the front view and one side the back view. Like the two sides of a coin, the Vice Versa Tarot gives perspective and flow, capturing the energy of day and night, action and understanding.

 • Peaingli Taro Kaardid

  31,00 

  Vastuste saamisest ei piisa, sest selleks, et nende vastuste põhjal otsustavaid samme astuda, vajad sa ka julgust, motivatsiooni ja väge. Nüüd saad täpseid sõnumeid kergelt vastu võtta ja enesekindlust nende järgi tegutsemiseks! Peainglid juhendavad sind peainglitaro kaartide kaudu ja aitavad sul positiivseid elumuutusi teha. Kaardipaki 78 kaarti ja käsiraamat, mis säilitavad traditsioonilise taro maagia ilusate inspireerivate sõnade ja piltidega, on loodud ülitundlikele inimestele, kes vajavad julgustust, et oma jumalikku juhatust järgida.
  Radleigh Valentine, rahvusvaheliselt tuntud vaimne õpetaja ja autor on alates 2012. aastast esinenud enam kui 70 üritusel 10 riigis.

 • THELEMA tarot kaardid

  35,00 

  Rikkaliku esoteerilise sümboolikaga, maagiliselt inspireeritud ja kaunilt illustreeritud Thelema Tarot on loodudud nagu lummav loits…

  Suurepärane kunstnikutöö – uhked kostüümid, kaunis maastik ja lopsakas värviküllus, need kaardid on väga sujuvalt loevad, kaartidel olevad kujutised on silmale mahedad ja õrnad puudutades kogu emotsioonide spektrit. Thelema tarot kaardid edastavad iga kaardi jaoks õiged emotsioonid , vibe ja konteksti, säilitades iga kaardi kaunina, olgu see siis rõõmu või äärmise kurbuse kaart. Nende kaartide ilu ei kahanda vaid pigem võimendab  edastatavaid sõnumeid. Vapustavalt kaunid kaardid, mis tõmbavad käima teie alateadvuse!

  
  
 • Vintage stiilis Tarot ennustuskaardid

  29,00 

   

  Kalassikalises vintage stiilis 78 tarot kaardid, lisaks üks valge kaart ja venekeelne raamatuke tõlgndusega.

  Новая интерпретация классического Таро в винтажном стиле от Александра Рея, автора полюбившихся читателям колод “Оракул мадам Ленорман” и “Волшебное зеркало Ленорман”! Иллюстрации в старинном стиле, наполнены как традиционной для Таро, так и авторской символикой, а безрамочное исполнение колоды сразу погружают гадающего в мудрый и загадочный мир мантики Таро. 78 классических арканов Таро дополняет “белая карта” и подробное руководство со значениями всех карт колоды.

 • Pagan tarot- komplekt koos suure raamatuga

  41,00 

  Kaasaegna klassika – uuendatud graafika ja ääristeta kaartidega Pagan Tarot Kit versioon.

  160-leheküljeline värviline raamat. Ingliskeelne väljaanne.

  Wicca traditsioone ja kaasaegset elustiili ühendav Pagan Tarot Kit kujutab kaasaegse nõia ja paganliku preestrinna kogemusi – see kaardipakk on sobilik  neile, kes järgivad Wicca teed. Põhineb väärikale ja traditsioonaalsele Taro struktuurile on asendamatu tööriist neile, kes otsivad juhatust nii igapäevaste kui ka vaimsete probleemide lahendamiseks

 • Armuoraakel. Taro ladumisviis partnerlussuhete selgitamiseks

  19,00 

  Tuntud taroeksperdi Hajo Banzhafi uus raamat, mis on pühendatud ühele kaardiladumisele – Armuoraaklile. Siit leiate nii õpetuse kui ka iga kaardi tõlgenduse kõigil positsioonidel. Armuoraakel sobib eriti armastuse ja suhetega seotud küsimuste puhul, mida esitatakse kaartidele kõige sagedamini. Selle kaardiladumise abil saate näiteks teada, kuidas teine pool Teisse suhtub ja mida oraakel Teile soovitab. Tüüpiline küsimus, mis tuleks enne ladumist esitada, on näiteks: „Kuidas on lood minu ja X-i suhtega?” Raamat on abiks kõigile, kes soovivad taro kaartide abil armuasjades selgust saada.

 • EESTI OMA TAROKAARDID. ORAAKEL, EESTIKEELNE TARO

  28,00 

  Eesti oma tarokaardid “Oraakel” on loodud ja valmistatud Eestis 2022 aastal.

  Kaardid on King Size mõõdus ehk tavapärasest veidi suuremad: 80x138mm.

  Igal kaardil eestikeelne nimetus.

  Kokku on kaardipakis 78 taro kaarti, mis jagunevad kaheks osaks: suureks arkaaniks ja väikseks arkaaniks. Suures arkaanis on kokku 22 kaarti ja väikeses arkaanis on 56 kaarti, mis omakorda jagunevad 4 mastiks.

  Taro 22 trumpkaarti ehk suure arkaani kaarti annavad märku olulisematest elusündmustest ja nende mõjudest. 56 väikese arkaani kaarti aga räägivad argistest mõtetest, tunnetest, sündmustest ja inimestest.

  Väikese arkaani kaardid on jaotatud 4 masti: sauad, mündid, mõõgad ja karikad. Igas mastis on 14 kaarti: ässast kümneni ning poiss, rüütel, kuninganna ja kuningas.

  Tasub meeles pidada, et igal taro stiilil on oma energia. Ennustama peaksite nende kaartidega, mille suhtes te tunnete sidet.

  Enne taro kaartidega ladumist tutvuge kaartidega, puhastage kaardid mõne puhastusrituaaliga ja looge endale sobiv õhustik.

 • Taro ja elupuu-sissejuhatus tarole ja kabalistlikule elupuule, raamat ühendab need kaks valdkonda

  26,00 

  Taro ja elupuu ürgse tarkuse abil õpib inimene käsitsema erinevaid energiaid, ületama vastuolusid ja leidma keskteed.

  Pika uurimise ja praktilise töö tulemusena tekkis see raamat, mis on sissejuhatus tarole ja kabalistlikule elupuule ning ühendab need kaks valdkonda. Eriti taro kaartide väikest arkaani käsitletakse neljast elemendist ja elupuust lähtudes.
  Lugejale avaneb kabalistliku energiate-õpetuse ja taro kujundite-maailma vaimne tagapõhi. Põhjalik kaartide tõlgendus võimaldab igaühel: töötada kohe taro kaartidega, ennast paremini tundma õppida, märgata aktuaalseid probleeme ja langetada otsuseid.

  Lisaks iga kaardi valgus- ja varjupoole esitamisele viidatakse varjupooles äärmusele, milleni võib viia vastava energia oskamatu käsitsemine. Otsekui peeglis näeb inimene, oma hetkeolukorda ja seda, kuidas ta peaks käituma.

 • Taro käsiraamat, Hajo Banzhaf

  18,00 

  Seda raamatut saab kasutada mitmeti: õpikuna, ennustamisraamatuna, leksikonina, praktilise käsiraamatuna. Alustada võib kohe, omamata eelnevaid teadmisi tarost. Edasijõudnutele pakub see raamat kaartide tõlgendusi seoses erinevate eluvaldkondadega.

  Taro käsiraamatust leiab:

  • iga kaardi erilise tähenduse ladumissüsteemi Tee erinevatel väljadel
  • kaartide astroloogilised seosed
  • kaartide mütoloogilised vasted
  • kaartide paralleelid yi-jing’iga

  Kaardid ei paku ühemõttelisi vastuseid. Erinevate ladumissüsteemide abil on võimalik teada saada, kuidas inimene on küsimuse all olevat situatsiooni seni lahendada püüdnud ja millele peaks edaspidi rohkem tähelepanu pöörama. Taro aitab langetada tähtsaid otsuseid ja teha valikuid erinevate tegutsemisviiside vahel.

  Tõlkinud Tiiu Mikenberg,
  toimetanud Urmas Tamm,
  keeletoimetaja Sirli Lember

 • TARO PÄEVAKAART

  9,00 

  Lihtne ühe-kaardi-ladumine võib anda väärtuslikku teavet eeloleva päeva kohta. Väikeseformaadilises broshüüris on antud kõigi 78 kaardi tähendused.
  Päevakaartide tekstid on võetud Hajo Banzhafi raamatust “Taro võtmesõnad”.

  Tõmmake hommikul kaart, et näha, millele taro sellel päeval viitab. Sageli pole tegu päeva kõige ilmsema sündmusega, vaid subtiilse, ebaolulise asjaga, mis võib kergesti tähele panemata jääda, aga on oluline või saab kaartide ja teadvustamatu valdkonna seisukohalt oluliseks. Olge kogu päeva vältel avasilmi ja laske õhtul oma taju täiendamiseks sellel vaimusilmas endast mööduda.

 • “Tantsides pimeduses” tarokaardid – Gianfranco Pereno, Lunaea Weatherstone,Dancing in the Dark Tarot: 78 full colour tarot cards

  29,00 

  Kunstnik Gianfranco Pereno vapustav kunstiteos julgustab teid saatust oma  kätte haarama ja end ülevuse poole tantsima.

  Seda kaardipakki iseloomustavad  dünaamilised poosid, peened detailid ja mõjuvad kontrastid. Need kaardid pakuvad värskendavat pilku traditsioonilistele Rider-Waite-Smithi kujunditele ja sümboolikale, aidates teil igal lugemisel leida uusi vastuseid ja vaatenurki.

 • Komplekt: TARO PRAKTIK + Tarokaardid ALEISTER CROWLEY THOTH TAROT

  35,00 

  Komplektis on Margit Kuldsaare raamat “TARO PRAKTIK. Kuujumala kaardid kõnelevad” ja taskuformaadis taro kaardid ” ALEISTER CROWLEY THOTH TAROT pocket”.

  Raamat annab praktilisi juhiseid tarokaartide kasutamiseks. Autor tutvustab oma pikaajalise praktika kogemusi maailmakuulsate Aleister Crowley Thoth Tarot kaartidega. Siit saab teada, millised on taro ladumise põhimõtted ning kuidas kasutada kaarte mitmesuguste probleemide lahendamisel. Esitatud on kõikide suure ja väikese arkaani kaartide seletused ning kirjeldatud erinevaid ladumissüsteeme. See raamat on abiks igaühele, kes soovib süüvida taro sümbolite maailma ja selle kaudu oma elu parandada.

  Thothi taro maalis Lady Frieda Harris (1877-1962) kuulsa okultisti Edward Alexander (“Aleister”) Crowley (1875-1947) juhiste järgi. Kunstnik valmistas arvukalt uusi variante, kuni need lõpuks leidsid Crowley heakskiidu. Töö kestis viis aastat. Komplekt valmis 1943. a. Kaardimänguna ilmus see esmakordselt 1969. aastal.

 • Ruuni Tarokaardid -Runic Tarot

  37,00 

  Skandinaavia jumalatel ja mütoloogial põhinev ruuni tarot  kaardipakk, loob ühenduse Valhallaga, jumalate kuningriigiga. See tarot kaardipakk avaldab austust jumalikule sädemele inimestes, kaartidel peegeldub iidne aura, mis põimib kokku ruunide tarkuse, Skaldide luule, vapruse, elu ja looduse heldusega.

 • Puidust Taro Suur Arkaan

  65,00 

  Puidust taro suur arkaan,  tähendused inglise keeles 22 tk Ketta läbimõõt 5 cm Komplektis ehtsast nahast kott  

 • Tarot Suur Arkaan 22 metallist kaelaehet

  42,00 

  22 kaunist hõbedast värvi Tart kaelaripatsit- ehet.

  Suurus-2,4cm*3,7 cm