Näitan 1–21 tulemust 32-st

 • Dark Wood Taro – Sasha Graham, Abigail Larson

  45,00 
  Tasu kolme võrdse maksena 3 x 15,00 

  Meil olnud suur lummus kummitavate, okultistlike asjade vastu- võim, salapära ja pimedus on ahvatlevad ja võimsad. Üleloomulik tuletab teile meelde,…

 • Eight Coins Tattoo taro – Lana Zellner

  45,00 
  Tasu kolme võrdse maksena 3 x 15,00 

  Komplektis: 82 kaarti. Kaartide suurus: 7,6 x 12,7 cm (3″ x 5″). Plastkattega paberist mängukaardid. Uus, pitseeritud. Toodetud Hiinas. 100%…

 • Golden Art Nouveau Mini taro – klassikalised Juugend stiilis taskuformaadis kaardid

  21,00 

  Tootja: Lo Scarabeo pakis 78 kaarti Karbi suurus: 5,8 x 9 cm Tugevas karbis koos väikse juhendiga. Juugendstiilis kooniliste käänuliste disainielementidega Tarot…

 • Green Witch Tarot – Rohelise nõia taro – Ann Moura, Kiri Østergaard Leonard

  42,00 
  Tasu kolme võrdse maksena 3 x 14,00 

  Sisenege rohelise nõia maailma, kus erksad kujundid aitavad teil joonduda elementide, looduslike energiate ja vana religiooniga. Nõiapraktikaid ning tähendusrikkaid kohtumisi…

 • Illuminati taro – komplekt suure raamatuga kit

  45,00 
  Tasu kolme võrdse maksena 3 x 15,00 

  Valgus on selle erakordse teki mõistmise võti, mis ühendab endas kunstilise ilu, sümboolse sügavuse ja intuitiivse jõu. See on tuli, mis…

 • Legacy Of The Divine Tarot – Ciro Marchetti – Jumaliku Taro Pärand

  45,00 
  Tasu kolme võrdse maksena 3 x 15,00 

  See erakordselt rikkalik ja maagiline digitaalse kunstniku Ciro Marchetti uus tarotekk viib teid fantaasia südamesse ning juhatab teid lootuse, tarkuse…

 • Lihtne taro – Easy tarot – Josephine Ellershaw, Ciro Marchetti

  33,00 
  Tasu kolme võrdse maksena 3 x 11,00 

  Komplektis: 78 kaarti, Kaartide suurus: 12,7 x 20,32 cm Kaasas kasutusjuhend (inglise keeles). Plastkattega paberist kaardid. Uus, pitseeritud. Toodetud Hiinas….

 • Nõiataro – mini taro – Ellen Dugan, Mark Evans

  19,00 

  See enimmüüdud Witches Tarot lõbus miniväljaanne sobib suurepäraselt liikvel olles. Piisavalt väike, et mahutada taskusse või rahakotti, saate tekki igal…

 • Pagan Ways taro suures karbis koos raamatuga

  45,00 
  Tasu kolme võrdse maksena 3 x 15,00 

  Komplektis: 78 kaarti. Kaartide suurus: 22,86 x 15,24 x 5,08 cm Kaasas kasutusjuhend (inglise keeles). Plastkattega paberist mängukaardid. Uus, pitseeritud….

 • Tarot in Wonderland- Taro Imedemaal, Suur karp koos raamatuga

  45,00 
  Tasu kolme võrdse maksena 3 x 15,00 

  Komplektis: 78 kaarti, 360 p. juhendamise juhend. Kaartide suurus: 12,7 x 20,32 cm Kaasas kasutusjuhend (inglise keeles). Plastkattega paberist mängukaardid….

 • Tarot de la Nuit

  38,00 
  Tasu kolme võrdse maksena 3 x 12,67 

  Autor: LO SCARABEO Mõõdud: 70×120 mm Pakis 78kaarti ja juhend. Carole-Anne Eschenazi ja maailmakuulsa prantsuse illustraatori Alexandra Bachi öisest eeterist…

 • Allahindlus!

  EESTI OMA TAROKAARDID- EESTIKEELNE TARO

  22,00 

  Eesti oma tarokaardid “Oraakel” on loodud ja valmistatud Eestis 2022 aastal.

  Kaardid on King Size mõõdus ehk tavapärasest veidi suuremad: 80x138mm.

  Igal kaardil eestikeelne nimetus.

  Kokku on kaardipakis 78 taro kaarti, mis jagunevad kaheks osaks: suureks arkaaniks ja väikseks arkaaniks. Suures arkaanis on kokku 22 kaarti ja väikeses arkaanis on 56 kaarti, mis omakorda jagunevad 4 mastiks.

  Taro 22 trumpkaarti ehk suure arkaani kaarti annavad märku olulisematest elusündmustest ja nende mõjudest. 56 väikese arkaani kaarti aga räägivad argistest mõtetest, tunnetest, sündmustest ja inimestest.

  Väikese arkaani kaardid on jaotatud 4 masti: sauad, mündid, mõõgad ja karikad. Igas mastis on 14 kaarti: ässast kümneni ning poiss, rüütel, kuninganna ja kuningas.

  Tasub meeles pidada, et igal taro stiilil on oma energia. Ennustama peaksite nende kaartidega, mille suhtes te tunnete sidet.

  Enne taro kaartidega ladumist tutvuge kaartidega, puhastage kaardid mõne puhastusrituaaliga ja looge endale sobiv õhustik.

 • Heaven & Earth Tarot – tarokaardid

  10,00 

  78 kaarti, tähendused on laetavad QR koodiga!

 • vanessa tarotvanessa tarot

  VANESSA TAROT ennustuskaardid

  24,00 

  Popkultuurist inspiratsiooni ammutades tõlgendavad selle taropaki tegelased traditsioonilisi naiserolle mänguliselt ümber -huumori, glamuuri ja seiklusliku hoiakuga.   Nad  jagavad Sinuga…

 • Allahindlus!

  Golden Art Nouveau Tarot

  12,00 

  Nime järgi võite aimata, see tekk on juugendstiilis ikooniliste käänuliste disainielementidega, mis ühendab päris uhke kunstiliikumise traditsiooniliste Tarot kujunditega ja tõmbab selle suurepäraselt välja!

  Kõik kaardid järgivad traditsioonilist Rider-Waite’i tekki, millel on väga sarnane  sümboolika. See tähendab, et kui olete Rider-Waite’i kaardipakiga tuttav , saate neid kaarte hõlpsalt lugeda.

  Need kaardid säravad ja loovad  tõesti tunde, et teie kätes on natuke maagiat!

   

 • Allahindlus!

  The Antique Anatomy Tarot

  12,00 

  Taro kaardid, millel on illustratsioonid taimede ja lilledega kollaažidega vanaaegsetest anatoomilistest joonistest,  mis kujutavad endast taro arhetüüpide värsket ja loomingulist tõlgendust.

 • Ruuni tarokaardid “Runic Tarot Kit” – taro ruunikaartide versioon suures karbis

  47,00 
  Tasu kolme võrdse maksena 3 x 15,67 

  Skandinaavia jumalatel ja mütoloogial põhinev ruuni tarot  kaardipakk, loob ühenduse Valhallaga, jumalate kuningriigiga. See tarot kaardipakk avaldab austust jumalikule sädemele inimestes, kaartidel peegeldub iidne aura, mis põimib kokku ruunide tarkuse, Skaldide luule, vapruse, elu ja looduse heldusega.

 • Arcanum Taro, taro kaardid

  35,00 
  Tasu kolme võrdse maksena 3 x 11,67 

  Arcanum Taro on Thelma Taro autori Renata Lechneri uus meistriteos

  Ajatu kunst näitab suunda intuitiivse teekonna võlumaailma, kus modernsus ja fantaasia segunevad omavahel. Unistuste ja maagia dimensioon:

  sümbolite maastik…

 • Vice Versa Tarot suur kaardikomplekt, Vice Versa Tarot Kit Cards, Taro kaardid

  43,00 
  Tasu kolme võrdse maksena 3 x 14,33 

  Äärmiselt loominguliselt ainulaadne  Vice Versa Tarot.Kaardid on omapäraselt kahepoolsed, nagu mündi kaks külge. Vice Versa Tarot annab perspektiivi ja voolu, jäädvustades päeva ja öö, tegevuse ja mõistmise energia.

  Vice Versa Scarabeo Tarot Cards.

  Published by Lo Scarabeo. 78 Cards.

  Add a whole new dimension to your Tarot readings with the extremely creative and unique Vice Versa Tarot deck.

  The Vice Versa Tarot features art on both sides of the card, one side showing the front view and one side the back view. Like the two sides of a coin, the Vice Versa Tarot gives perspective and flow, capturing the energy of day and night, action and understanding.

 • Peaingli Taro Kaardid

  31,00 
  Tasu kolme võrdse maksena 3 x 10,33 

  Vastuste saamisest ei piisa, sest selleks, et nende vastuste põhjal otsustavaid samme astuda, vajad sa ka julgust, motivatsiooni ja väge. Nüüd saad täpseid sõnumeid kergelt vastu võtta ja enesekindlust nende järgi tegutsemiseks! Peainglid juhendavad sind peainglitaro kaartide kaudu ja aitavad sul positiivseid elumuutusi teha. Kaardipaki 78 kaarti ja käsiraamat, mis säilitavad traditsioonilise taro maagia ilusate inspireerivate sõnade ja piltidega, on loodud ülitundlikele inimestele, kes vajavad julgustust, et oma jumalikku juhatust järgida.
  Radleigh Valentine, rahvusvaheliselt tuntud vaimne õpetaja ja autor on alates 2012. aastast esinenud enam kui 70 üritusel 10 riigis.

 • Ruuni Tarokaardid -Runic Tarot

  37,00 
  Tasu kolme võrdse maksena 3 x 12,33 

  Skandinaavia jumalatel ja mütoloogial põhinev ruuni tarot  kaardipakk, loob ühenduse Valhallaga, jumalate kuningriigiga. See tarot kaardipakk avaldab austust jumalikule sädemele inimestes, kaartidel peegeldub iidne aura, mis põimib kokku ruunide tarkuse, Skaldide luule, vapruse, elu ja looduse heldusega.