Metafoorkaardid persona, eneseabikaardid, teraapiakaardid

29,00 

Persona kaardipakk– konfliktide tuvastamine Persona on tõlgitud kui “tegelane” mille demonstreerimiseks on vaja maske ja näitlejaannet.

Need kaardid pakuvad võimalusi läbi mängu kohtuda inimestega paljudest kultuuridest ja vaadata  mänguliselt läbi teise inimese silmade ja kujutlusvõime, tegude, vastuste, reaktsioonide, emotsioonide ja igatsusega.

Persona metafoorsete kaartide paki eripära on see, et neil on kujutatud inimesi kõigilt kontinentidelt. Kaardid on abiks rollimängude läbiviimiseks ja konkreetse inimese kuvamiseks.

Kes need inimesed on ja miks just neid kujutati, jääb saladuseks. Küll aga on psühholoogilise mängu käigus võimalus kohtuda erinevate kultuuride esindajatega. Portreesid saab kasutada üksikult, kui ka kombineerituna teiste kaartidega. Need kaardid aitavad tuvastada isiklikke konflikte ja kiiresti lahendada probleemseid olukordi, mis saavutatakse inimmetafooride analüüsiga.

Persona kaartide kasutamiseks on palju võimalusi, millest igaühel on teatud funktsioonid ja eesmärgid. Inimeste pilte saab kasutada nii individuaal- kui ka pereteraapias kaasaegse psühholoogia töö raames.

Lisaks saate kaartide abil mitte ainult lahendada konfliktsituatsioone, vaid arendada ka mõningaid isiklikke võimeid, näiteks: kujutlusvõime; loomingulised oskused; intuitsioon.

Samuti aitab kaardipakk “Persona” õppida  ära tundma mitte ainult enda tundeid ja emotsioone, vaid ka teiste inimeste kogemusi

Kaardipakki saate kasutada ka koos teiste konfliktide lahendamiseks mõeldud kaartidega.

 

Ainult 2 laos

Kirjeldus

 

Kunstnik:Eluy Raman

77 portreekaarti ja 33 suhestumise kaarti