Näitan kõiki 5 tulemust

 • Allahindlus!

  THE ELEMENTAL ORACLE

  10,00 

  Tunne alkeemia ja maagia jõudu , need on teid ümbritsevates elementides võimsalt saadaval!

  Meie esivanemad kasutasid maa, õhu, tule ja vee, kuu ja päikese ning nelja suuna jõudu. Kõik need on aastatuhandeid olnud paganlike ja nõiatraditsioonide põhiosad.
  Nüüd lisame teaduse alkeemia: väikseimast aatomist suurima päikeseni, magnetismist elektrini, kõige ägedamast tormist gravitatsioonivaikuseni. Nüüd saate selle võimsa tõelise maagiaga ühenduse luua ja vallandada!

  Elementide iidsete võtmeenergiate ühendamine teadusega annab meile ainulaadse ja autentse uue viisi nendega töötamiseks.

  Igal kaardil on selle elavdamiseks iidne jõusõna kreeka, rooma, egiptuse, norra või keldi traditsioonidest.

 • Hummingbird Wisdom Oracle Cards, Koolibri Oraakelkaareid

  35,00 
  Tasu kolme võrdse maksena 3 x 11,67 

  Koolibri tarkus on sama iidne kui universum, sellest tulenevad paljud legendid ja müstilisi jutte, mida põlisameeriklaste tsivilisatsioonid on sajandeid edasi…

 • Allahindlus!

  The Enchanted Map

  10,00 
  “Kujutage ette. . . nähtava ja nähtamatu vahel on juhtiv jõud, mida mõned nimetavad Vaimuks, Pühaks Tahteks, jumalikuks, Väljaks või Teadvuseks. Selle Colette Baron-Reidi kaardipaki kasutamine ühendab teid selle suurema teadvusega ja juhendab teid oma eluteekonnal. Nende 54 kaardi teemad esindavad mõnda kohta, mida külastate, tingimusi, millega võite kokku puutuda, ning liitlasi ja väljakutsujaid, kellega kohtute, kui navigeerite oma elutee metafoorsel kaardil.
  Enchanted Map Oracle Cards loodi selleks, et anda teile võimalus mõista oma saatuse ja vaba tahte lugu . mis võimaldab teil määrata kursi, et elada sügava eesmärgi, tõelise õitsengu ja elava armastusega elu. Astuge nõiutud kaardile. . . ja vaadake, kuidas maagia elama hakkab!”
 • Wild Child Oracle

  11,00 

  Pane tähele, et tegu on tootega analoogtootega leiunurgast, mille tähendused on laetavad QR koodiga!

 • Starcodes Astro Oracle -Tähekoodide Astro Oraakel

  28,00 

  VAATA TAEVASSE, ET NÄHA ENDASSE Starcodes Astro Oracle’i abil avastate iidsete astroloogiliste arhetüüpide võimsat energiat ja taevakehade vahelisi mõjukaid suhteid,…

Rohkem tooteid pole

Rohkem tooteid pole