Näitan kõiki 7 tulemust

 • Allahindlus!

  Armastuse küünal “Sõnajalaõis” (Kuumoorid)

  15,00 

  Kuumooride sojavahast maagiaküünal “Sõnajalaõis” on armastuse, südame avanemise ja kire sütitamise küünal. Kasuta selle küünla maagiat armsama ligimeelitamiseks, armastuse suurendamiseks, õnne leidmiseks või enesearmastuse tõstmiseks. Kristallidega küünlale lisatud roosa kvarts on tuntud armastuse ja südamekristall, punane jaspis lisab kirge ning mäekristall aitab tunde puhta ja selgena hoida. Väetaimedest on valitud roos, mis on üle ilma tuntud kui armastuse sümbol ning südameuste avaja. Lisaks rukkilill, mis aitab enda sisse vaadata ja oma südant paremini mõista ning rahu ja lõõgastust toov ja enesearmastust tõstev lavendel. Eeterlikest õlidest on valitud ilang-ilang, sest see lõhnab nagu sügav ja magus armastus. Lõhnaküünla roosa värv peegeldab nii roosakvartsi sooja sära kui ka meenutab meile, et muidu rohelisena tuntud südametšakra sügavam sisemine toon on just roosa.

  Eeterlik õli: ilang-ilang
  Kivid: roosa kvarts, mäekristalli ja punase jaspise killukesed
  Taimed: roos, rukkilill ja lavendel

   

 • Allahindlus!

  Aurapuhastuse küünal “Hõbevalge” (Kuumoorid)

  15,00 

  Kuumooride sojavahast maagiaküünal “Hõbevalge” on loodud aurapuhastuseks ja mediteerimiseks. Kristallidega küünlale on kuumoorid lisanud positiivset ellusuhtumist soosiva magnesiidi, topeltkoguses võimsat aurapuhastajat seleniiti ning kahe eelmise väge võimendava mäekristalli. Väetaimedest on küünlal puhastumist ja selgust soosiv rosmariin ning sügavalt peentasandeid puudutav jasmiin.
  Eeterlikke õlisid sellele küünlale ei ole lisatud, jättes seekord kogu maagia tule kanda.
  Küünal on valget värvi, sümboliseerides puhta ja tasakaalus aura võimet ise õige sageduste kombinatsioon esile kutsuta.

  Eeterlik õli: puudub
  Kivid: magnesiit,  seleniit ja mäekristall
  Taimed: rosmariin ja jasmiin

   

 • Allahindlus! kuumooridkuumoorid

  Kaitseküünal “Tondipainaja” (Kuumoorid)

  15,00 

  Kuumooride sojavahast maagiaküünal “Tondipainaja” on kaitseküünal, mis on mõeldud peletama ruumist raskeid energiaid ja soovimatuid kohalolusid. Sellele küünlale on lisatud võimas kaitsja must turmaliin, eetrit ja energiaid puhastav seleniit ning mõlema tööd võimendav ning selgust suurendav mäekristall.
  Väetaimedest on lisatud puhastava ja kurja peletava toimega tähtaniis, nelk ja kadakamari, leebust ja rahu sisendav lavendel ning kaitsev kanarbik.
  Eeterlikest õlidest oleme küünaldele lisanud meeleselgust loova rosmariini ja tugevalt kaitsemaagilise kadaka.
  Kuna musta peetakse eriti võimsaks kaitsemaagia värviks on ka meie kaitsemaagia küünal just seda värvi.

  Eeterlikud õlid: rosmariin ja kadakas
  Kivid: must turmaliin, seleniit ja mäekristall
  Taimed: tähtaniis, kadakamari, lavendel, nelk ja kanarbik

   

 • Allahindlus!

  Kuumooride küünal “Selgeltnägemine ja ennustamine”

  15,00 

  Selgeltnägemise ja ennustamise sojavahast maagiaküünal on hea kaaslane nõidadele, kaardimooridele, kartomantidele ja selgeltnägiajtele. Aitab luua toetatud ruumi, häälestuda vaimolendiga rääkimisele, eetertasandile ning hoida meele selge ja tüüne. Kristallidega küünlale on lisatud ka eidekivi, ehk looduslikult tekkinud läbiva auguga tilluke kivi, mis annab sellele erilise tasandeid läbiva väe. Eidekivi jõudu võimendavad ning meeleselgust aitavad hoida arukust toetav ametüst ja kirkust andev mäekristall. Väetaimedest on valitud selle küünla lisandiks hibisk, tüümian ja piparmünt, mis on kõiki meeli puhastava ning tasandeid läbiva ja ühendava toimega. Eeterlikest õlidest kuuluvad küünla aroomibuketti maandav sandlipuu, ergutav sidrunhein, puhastav seedripuu ning tüünust ja rahu toov lavendel.
  Lõhnaküünla violetne värvitoon on meelirahustav ning seda seostatakse müstika, maagia ning nõiakunstiga.

  Eeterlikud õlid: sandlipuu, sidrunhein, seedripuu ja lavendel
  Kivid: eidekivi, ametüst ja mäekristalli killuke
  Taimed: piparmünt, tüümian, lavendel ja hibiskus

   

 • Allahindlus!

  Õnneküünal “Metsavaimu heategu” (Kuumoorid)

  15,00 

  Kuumooride sojavahast maagiaküünal “Metsavaimu heategu” on õnneküünal, mis on loodud õnne ja vedamise ellu meelitamiseks ning puhta heaolutunde loomiseks. Poolvääriskividest on sellele kristallidega küünlale lisatud küllusekivi püriit, kirglik karneool ning nende mõlema väge suurendav ja meeleselgust soosiv mäekristall.
  Väetaimedest on Kuumoorid küünlale lisanud Eesti metsade puhast sammalt, kaitsvat ja emalikku kanarbikku, kirglikku vürtsi ning armastuse lillena tuntud roosi.
  Eeterlikest õlidest sisaldab küünal puhtastavat ja meelerahusse toovat mändi, mõtteselgust toovat rosmariini ning värskustandvat sidrunheina.
  Lõhnaküünla oranž toon toob isenesest naeratuse näole ja sädeme silmisse.

  Eeterlikud õlid: sidrunhein, rosmariin ja mänd
  Kivid: püriit, karneooli ja mäekristalli tükikesed
  Taimed: vürts, sammal, roos ja kanarbik

   

 • Allahindlus!

  Puhastuse küünal “Piibelehe-Neitsi” (Kuumoorid)

  15,00 

  Kuumooride sojavahast maagiaküünal “Piibelehe-neitsi” on loodud nii enda kui ka ümbritseva ruumi energiate puhastamiseks ja tasakaalustamiseks. Küünlasse valitud aroomid ja taimed toetavad negatiivsete energiate lahustumist ning kõrgemate sagedusete kinnistumist ruumis. Küünal sobib hästi ka meelerahu loomiseks ruumis meditatsiooni ajal.

  Kristallidega küünlale on tule väge toetama valitud võimas kõrgemate energiasageduste kiirgaja seleniit, kaitsev ja kirgastav ametüst ning puhast selgust toetav mäekristall.
  Väetaimedest toetavad küünla tööd päikeseväge kandev saialill ning rahustav lavendel.
  Eeterlikest õlidest on valitud tugev õhu- ja ruumipuhastaja eukalüpt ning värskust ja selgust toetav sidrunhein.
  Lõhnaküünla puhas valge värv sümboliseerib puhta ruumi vahetut sagedust ning on kummardus küünla nimitegelase Piibelehe-neitsi kodu valvavaile lilleõitele.

  Eeterlikud õlid: sidrunhein ja eukalüpt
  Kivid: seleniit, ametüst ja mäekristalli killuke
  Taimed: saialill ja lavendel

   

 • Allahindlus!

  Väeküünal “Nösperi-Nönn” (Kuumoorid)

  15,00 

  Kuumooride sojavahast maagiaküünal “Nösperi Nönn” on loodud oma väe suurendamiseks ning energia ammutamiseks siis, kui on kavas veidi nõiatempe teha – olgu need siis loitsud, maagilised nukud, rituaalid või töö kristallidega. Sellel kristallidega küünlal on lisaks poolvääriskividega ka tugeva energiaga mereklaas ehk rannast korjatud, mere ja elementide lihvitud ja kujundatud klaasikillud, millel on kõigi elementide vägi küljes. Lisaks ametüst, mis on klassikaline maagiakivi ja mida võib kasutada näiteks kolmanda silma avamiseks ning mäekristall, mis annab väele ja nägemisele selguse. Väetaimedest on Kuumoorid valinud eksootilised roosa ja sinise lootose, mida juba vanas Egiptuses jumalate kingituseks peeti ning puju ja lavendli, millest esimene on võimas ja kompromissitu väetaim ning teine leebe lõõgastaja ja tasakaalu looja. Eeterlikest õlidest on esindatud meeli ja tajusid ergutav rosmariin, tujutõstev greip ning soe ja keskmesse toov sandlipuu.  Lõhnaküünla kirgas sinine toon sümboliseerib pilvitut suvetaevast oma piiritus puhtas avaruses.

  Eeterlikud õlid: rosmariin, greip ja sandlipuu
  Kivid: mereklaas, ametüst ja mäekristalli killuke
  Taimed: roosa ja sinine lootos, puju ja lavendel

   

Rohkem tooteid pole

Rohkem tooteid pole