“Silva meele kontrolli meetod” Kuidas saada abi teispoolsuselt? Jose Silva

26,00 

Raamat “Silva meele kontrolli meetod” on tuntud isikliku arengu klassikana ning seda on kasutanud miljonid inimesed üle maailma, et parandada oma elukvaliteeti ja saavutada oma eesmärke. Autor Jose Silva tutvustab oma meetodit, mis põhineb ajutöötluse ja meditatsiooni kombinatsioonil, et arendada inimese taju, tugevdada intuitsiooni ja suurendada kontrolli oma mõtete ja emotsioonide üle.

Raamatu esimeses osas kirjeldab Silva meele kontrolli meetodi tausta ning selgitab, kuidas see meetod võimaldab inimestel ületada oma piiranguid ning saavutada rohkem kui nad seni arvanud on võimalik. Teises osas annab autor praktilisi näpunäiteid, kuidas rakendada meele kontrolli meetodit igapäevaelus, et saavutada parem enesekindlus, suurem produktiivsus ning rahulolu eluga.

Raamatu peatükid käsitlevad erinevaid teemasid, nagu näiteks eesmärkide seadmine, negatiivsete mõttemustrite ületamine, enesehinnangu tõstmine ning suhtlemisoskuste parandamine. Silva meele kontrolli meetodi õppimine võib aidata inimestel saavutada edu erinevates valdkondades, olgu selleks siis isiklikud eesmärgid või karjääriline edu.

“Silva meele kontrolli meetod” on praktiline ja informatiivne raamat, mis annab lugejatele võimsa tööriista oma mõtete ja emotsioonide kontrollimiseks ning elus edukalt hakkama saamiseks.

Laost otsas

Kirjeldus

Raamatu formaat: Pehmekaaneline
Autor:Jose Silva
Alapealkiri: Kuidas saada abi teispoolsuselt
Tõlkinud: Miriam Meir
Kirjastus: Egregor
Ilmumisaasta1994
Leheküljed: 192
Mõõdud: 145×200

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet ““Silva meele kontrolli meetod” Kuidas saada abi teispoolsuselt? Jose Silva”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga