Lenormand ennustuskaardid

“Õpi tundma kaartide salakeelt!”

Kaartidega ennustamise tarkused pole enam ammu privileeg, mis on ettenähtud vaid väljavalitutele. See on keel nagu iga teinegi, mida tuleb õppida tähelepanu ja pühendumusega. 

Kaartidega ennustamine pole midagi hirmutavat ega väljakutsuvat, vaid see on oskus, mida igaüks võib õppida. Meie veebilehel saad õppida erinevate ennustuskaartide sümboleid ja tõlgendamist ning meetodeid kaartidega ennustamiseks. Meie eesmärk on aidata sul mõista kaartide tähendusi ning õpetada sulle, kuidas neid tõlgendada vastavalt oma intuitsioonile.

Ennustamisega

ALUSTAMINE

Kui soovid siseneda ennustuskaartide maagilisse maailma, siis oled leidnud suurepärase oraakli, millega rännakut alustada! 

Lenormand oraaklit kasutades saate analüüsida minevikku, ennustada tulevikku, töötada alateadvusega ning küsida nõu parima tegutsemisviisi leidmiseks.

Artiklid

Sinu maagilised abivahendid:

UUDIStoode!

lenormand kaartide lühiseletuste e-raamat

Meie e-raamatus tutvustame 36 Lenormand kaarti ning jagame nende võtmesõnu ja näpunäiteid, kuidas kaarte kasutada erinevate eluvaldkondade, nagu armastus, töö ja tervis, küsimuste puhul. Saad teada, kuidas ennustada sündmuste toimumisaega ja -kohta ning milliseid ametikohti või tegevusi kaartidega seostatakse. See on suurepärane võimalus laiendada oma teadmisi ja praktilisi oskusi.

Oleme kindlad, et see e-raamat muutub sinu jaoks asendamatuks abivahendiks Lenormand kaartide tundmaõppimisel ja ennustamisel. Kasuta seda süsteemi enda kasuks ning avasta uusi võimalusi oma elus!

  • 36 kaardi põhitähendused
  • Armastuse seletus
  • Tööalane seletus, ameti määramine
  • Tervise märksõnad
  • Aja määramine
  • Koha määramine

Alustajate lemmik!

Sinu tänane päevakaart:

Iga päev toob meile dilemmasid, avab uusi võimalusi, sunnib meid tegema valikuid, otsustama ja nägema maailma ikka ja jälle erinevate vaatenurkade alt. Me kardame teha vigu ja loodame neid ennetada.


Päeva kaart aitab ja annab võimaluse läheneda rohkem arusaamatuid sündmusti, emotsioone ja muljeid, mida me hommikust õhtuni kogeme, vaadata igapäevaelu telgitagustesse, mõista ja tunnetada intuitiivselt põhjuste ja tagajärgede salapärast maailma.

Tõmba pakist üks kaart ja anna endale võimaluse häälestuda ja elada päeva kogemuslikult rikkamana, analüüsides toimuvat sügavamalt ja mõistes paremini seda, mis tavaliselt jääb arusaamise ja teadlikkuse piiridest väljapoole.

Kaardigeneraator

Lase meie kaardigeneraatoril valida sinu jaoks tänane päevakaart.
Kaart valitakse juhuslikkuse alusel lenormand kaardipakist ja on täna olulise tähendusega just sulle –
täpselt nii nagu tavakaartidegagi ennustamisel.

Vajuta SEGA ja seejärel VAATA!

Selgitus ilmub kaardi alla.

Sega
Vaata
lenormand maagiline mets
lenormand torn

Päevakaart – Torn

Päevale on iseloomulik töö, töökoht või ametlike asjade ajamine. Teatud isolatsioon, kus tegutsemine on võimalik vaid lubatud piirides. Reserveeritus ja omaette olemine, jõuvarude taastamine.

Märksõnadeks on territooriumi ja oma piiride loomine/hoidmine, piiritlemine ja kaitsmine.

Kaart soovitab taandumist, passiivset vastupanu ja kaitsva positsiooni hõivamist, seaduste järgimist. Probleemid lahenevad vaid ametlikult ja reegleid järgides.

uudis! Armastuse oraakel-kaardigeneraator