Aja määramine ennustuses

Ennustamisel täpsema ajaraami leidmiseks saab kasutada kaartidel olevate sümbolite laiendatud tõlgendamist . Siin on näide, kuidas :

1. Sümboli tõlgendamine läbi värvuse : Lisaks kaartide põhitähendustele saab kaarte tõlgendada läbi kaardil oleva sümboli värvuse. Näiteks kaart nr. 14 REBANE – enamasti on kaardil kujutatud sümbol sügavat punast või oranži värvi, mida saab üle kanda ja mõtestada sügise värvidega looduses.

2. Petlik olemus ja ilm : Rebasele omistatud petlik olemus võib sümboolselt esindada sügise ebastabiilsust läbi ilmastikutingimuste- ootamatuid ja ettearvamatuid ilmastikumuutusi, jahedust, vihma, tuuli, külma, tormi, raju vahest ka päikest…

3. Kaardi number ja aeg : Iga Lenormand-kaardil on ka number, mõnikord osutavad numbrid ka konkreetsele kuule või ajaperioodile. Näiteks number 10 kaardil VIKAT võiks tähendada oktoobrit.

lenormand vikat

4. Kombinatsioonid: Pööra tähelepanu kaartide järjestusele, need võivad näidata millal sündmused täpselt toimuvaid. Näiteks tähendab kaart Nr. 2 RISTIK kevadet või midagi, mis on alles algamas, varajast ja noort. Paneme kokku kaardid RISTIK+ REBANE= sügise alguses/ vara sügisel.

Lisaks üksikute kaartide tõlgendamisele võite uurida ka kaartide kombinatsioone. Kui kahe või enama kaardi ühendamine annab teile tugevama sõnumi ajaraami kohta, mida otsite, siis võib see olla vihje, millal sündmused toimuvad . Näiteks on koos mitu mõnele aastaajale iseloomulikku kaarti. Sügisele võiks siis vihjata kaardid PILVED, REBANE, VIKAT JA erandina ka ÖÖKULLID, kui levinud teadmiste sümbol, mis on seotud tarkuse ja õppimisega. Paljudes kontekstides seostatakse öökulle raamatutega, rõhutades nende seost teadmiste ja haridusega. Seega võib see kaart viidata kaudselt sügisele, mil alustatakse kooli, kuid samas laiemalt ka kogu ajale, mis on seotud haridusega.

Similar Posts