Skip to content Skip to footer
liska
Lenormand Liska
Lenormand kaartide lugeja ja koolitaja

Minu vanavanaema oli kogenud kaardiladuja, kelle juures käidi abi ja head nõu küsimas. Seega oli ennustamine ja kaardiladumine meie peres üsna tavaline nähtus. Suurem huvi kaardiladumise vastu tekkis mul juba teismeeas, mil tuleviku saladusloori kergitamine läbi kaardipaneku muutus põnevaks.

Lenormand kaartidega tutvusin umbes 12 aastasena, kui ema kinkis mulle esimese raamatu Lenormand kaartidest, milles 36-kaarti jutustasid oma loo. Õppisin selgeks kaartide põhitähendused ning meisterdasin isikliku kaardipaki. Raamat andis põhiteadmiste raudvara ja tehnika, kuidas kaarte omavahel kokku seades tulevikku ennustada.

Aastatega on lenormand kaartidest saanud minu igapäevased kaaslased. See on minu hobi, kirg ja elustiil, mida soovin jagada ka teistega.

lenna
Lenormand Lenna
Lenormand spetsialist, ennustaja ja koolitaja

Kaardiladumine on olnud loomulik jätk peretraditsioonidele. Jälgisin juba lapsepõlves huviga vanaema ja ema ennustamisi, sealt algas ka minu kaardimaailma avastamisteekond. Ema õpetuste kohaselt sain 12. aastaselt selgeks kaartide tähendused ning juba teismelisena ladusin kaarte nii endale, kui sõpradele.

2003. aastal leidsin poest Lenormand kaartide teemalise raamatu ja esimese Lenormand kaardipaki. Aastaid ennustasin ainult endale, siis tulid sõbrad seejärel tuttavad ja võõrad. Praeguseks on õpingud ja kaardiladumised väldanud pikki aastaid ning minu kirg on ainult kasvanud.