|

lenormand täringutega ennustamine

Mis eelistada kaartidele Lenormand täringuid?

Täringutel olevad 36 Lenormand kaartide sümbolid on samad, mis Lenormand kaartidel, seega saab nendega ennustada samalaadselt, kui kaartidega.

Võrreldes täringuid kaartidega on täringute eeliseks puidu vastupidavus ja pikem teenistusaeg.

Ennustamisel väiksema (laua)pinna vajadus, mängulisus ja diskreetsus.

Millisest materjalist täringuid eelistada?

Tänapäeval on küll plast materjal rohkem levinud, kui kunagi varem, sest selle eeliseks on suur vastupidavus, kuid puit, kivi või muust looduslikust materjalist valmistatud täringute energeetika on siiski naturaalsem.

Samas ei tasu unustada, et ennustusvahendite visuaalne väljanägemine ja sobimine ennustusvahendite kasutajaga pole kaugeltki vähetähtis argument, seega ka kaunilt disainitud plasttäring võib olla paremaks ennustuse vahendajaks, kui mõni naturaalsest materjalist toode.

Miks on parem kasutada topelt kogust täringuid ?

Lenormand kaartide 36 sümbolit mahuvad küll kenasti kuuele täringule, kuid kuna Lenormand kaarte loetakse enamasti paaris, kolmikutena või grupis siis annab täringute topelt kogus ehk 12 täringut suurema võimaluse ja tõenäosuse sattuda kokku nende sümbolitega, mis jäävad sama täringu teistele külgedele.

Kuidas täringuid kasutada?

Täringutega ennustamisel on üsna mitu moodust. Nimetan siin mõned võimalused.

Esimene ja kõige lihtsam viis vastuse saamiseks on esitada mõttes küsimus ja seejärel võtta kotist näiteks üks, kaks või kolm täringutja veeretada neid alusel ja lugeda vastus. Täringuid saab võtta ka kotist, asetades need samas asendis lauale nagu kotist võtsite ja lugeda vastus.

Teine moodus on visata täringud tähendustega märgitud ennustuslinikule või spetsiaalsele alusele. Sinna valdkonda, kuhu täring veereb ja seisma jääb saab seletada/ennustada ka eelolevaid sündmusi.

Täringud võivad veeretades jääda linikule nt. väikeste gruppidena või hoopis teineteisest eemal. Need, mis jäävad rohkem kokku ja nt. ühele teemale/ kuule/ nädalapäevale seletatakse koos nagu kaardipaare.

Pane tähele!

Mõnikord omandab maha kukkunud täringu sümbol just erilise tähenduse või vihje.

Kui mõnda sümbolit satub olema dubleeritult tähendab see teema või sümboli olulisust .

Täringuid, mis veerevad ennustusalalt välja enamasti ei loeta.

Similar Posts