LENORMAND Raha KAARDID: Kalad ja karu. MILLE POOLEST NEED ERINEVAD?

Kalad, kaart nr 34

lenormand kalad


Kui teil on küsimusi finantsküsimuste kohta, peaksite pöörama tähelepanu, mis kaardid  satuvad selle kaardi lähedusse.

Näiteks Kala ja Laeva kombinatsioon  on sageli soodsa finantstehingu näitajaks. Laevad on sajandeid seotud kaubavahetusega seetõttu viitab ka kaart headele ja positiivsetele  võimalustele. 

Kala koos ristikuga võib näidata lotoõnne  või järsku sularaha saamist, sattudes aga tähtede lähedale võite loota suuremale rahaõnnele.

 Ankur või Maja kalade kõrval viitab aga, et  muret pole vaja tunda, teie majanduslik olukord on stabiilne.

Teed või linnud võivad viidata, et on kaks sissetulekuallikat.

Kombinatsioonis rebasega, võib viidata, et isik on arukas ja töökas ning tagab endale stabiilse sissetuleku.

Kombinatsioonis  negatiivsete kaartidega peaksite olema aga valvas, sest keegi võib teid petta või muutub materiaalne kindlustatus sootuks halvemusepoole.Karu, Kaart nr 15

lenormand karu

Mille poolest need kaks kaarti erinevad?

Kala on pigem raha  sümbol st. makse, ülekanne, kulud, palk jne. Kalad räägivad meile, kas raha tuleb või läheb.

Karu on kaitse, turvalisuse ja mõjuvõimu sümbol. Näitab üsna stabiilset raha, materiaalseid ressursse ja sääste, ka seda, kuidas me majandame või kuhu paigutame rahalisi vahendeid.

Karu näitab teie isiklikku rahalist turvalisust, see pole ainult teie palk vaid sümboliseerib kõiki investeeringud ja muu isiklikku vara ja seda mida te sellega teete. 

Olenevalt ümbritsevatest kaartidest võib see olla nii kapitali, kui ka vastupidi langus. Mida enam on Karu kaardi kõrval või suures Grand Tabloo ladumises ümber positiivseid ja rahaga seotuid kaarte seda paremad väljavaated, samas ümbritsetuna negatiivsete kaartidega pole finantsküsimuste turvalisuses loota midagi head.

Karu kaart üksiku kaardina näitab rahaasjades head õnne.Similar Posts