Lenormand Laev

3. laev

  • Kaart nr 3
  • Neutraalne kaart
  • Vastavus tavakaardile: ♦ 10

Märksõnad: Reis, liikumine, teekond, distants, välismaa/välismaalane, teised kultuurid, väljumine, siht, laev ja teised veesõidukid, transport ja transpordivahendid, navigatsioon, edastamine, kaubandus, sadam, lennujaam, raudteejaam, puhkusereis, motivatsioon, vaimne teekond, igatsus, elu, seiklus, meri, ookean, merevees, rand

Laev – Teekonna ja välismaa sümbol

Laev on reisimise kaart, nii lähedale kui kaugele. Selle kaardi ilmumine võib viidata, et olete ette võtmas reisi välismaale.

Laev viitab kaugetele vahemaadele ka teistele kaartide kõrval osutades nt kaugsuhetele, kodust eemal olekule või meretagustele ärireisidele.

Kaart kirjeldab ka inimese reisilembelisust, soovi avastada uusi maid ja kogeda uut. Välismaalased ja välismaised asjad ilmuvad just laeva kaardi kõrval.

“Suunamuutja”

Täispurjes laev on edasiviiv jõud, mis annab hoogu suurtele ettevõtmistele, seega võib inimest ees oodata suunamuutus elus või mõtteviisis. Jälgige kõrvalolevaid kaarte, mis kirjeldavad täpsemalt, mis suund võetakse.

Äri ja kaubandus

Laev on äritegevuse kaart. See on suurepärane äriasjades edu tagav talisman. Selline sümbol laevast tekkis sellal, kui purjelaev assotsieerus kauba ja raha saabumisega. Laev on võimas äriedu, õitsengu ja rahalise külluse sümbol. 

Laeva soovitus:

“Laiendage oma mõjuala: külastage uusi kohti, suhelge erinevate inimestega, looge uusi kontakte!”

“Alustage ettevõtlusega!”

“Minge reisile!”

Similar Posts