Lenormand Ristik

2. Ristikhein

  • Positiivne kaart
  • Vastavus tavakaardile: ♦ 6

Märksõnad: Õnn, juhuslik avastus, hasartmängud, avab erinevaid võimalusi, ootamatu, optimism, lootus, progress, võit, spontaansus, heaolu, võimalus, õnnistus, midagi ootamatut, rõõm, põnevus, avatus, midagi lühiajalist, väike, avastus, läbimurre.

Ristik- õnne sümbol

Teine kaart Lenormandi kaardipakis, mis toob lugejale õnne, vedamist ja rõõmu väikestest asjadest.

Neljalehelist ristikheina peetakse maagiliseks taimeks, mis suurendab elujõudu ning on õnne ja edu sümboliks. 

Taime on rahvameditsiinis kasutatud  paljude haiguste ravis. Seepärast ilmuvad ka lenormand kaardiladumises ravimtaimed ja alternatiivmeditsiin just ristiku kaardi all.

Ristikhein täidab meid lootuse ja optimismiga, see kaart inspireerib uskuma, et midagi head on meie poole teel.

“Midagi väikest ja lühiajalist”

Ristikhein närtsib ja kaob ajaga, nii tähistab ta ka lenormandias väikest või lühiajalist õnne (päike on suure õnne kaart). Paarislugemises koos teiste kaartidega rõhutab ristik tihtilugu naaberkaartidele väiksust või lühiajalisust.
Nt. RISTIK+ LAEV = lühike reis     RISTIK + LAPS = väike laps

Fortuuna

Kaart toob meile inspiratsiooni ja lootust. Nüüd on võimalus oma soove realiseerida ilma suurema pingutuseta. See on “fortuuna naeratus”, kus õnn soosib momenti.

Ristiku soovitus:

“Ole positiivne, ning tunne rõõmu väikestest asjadest!”

Elu pakub sulle hetkel väikseid õnnevõimalusi. Ära karda võtta riske ja proovi uusi asju, isegi kui need tunduvad väikesed või tähtsusetud. Need väikesed võimalused võivad tuua kaasa ootamatult suuri muutusi. Ole valmis püüdma hetke ja usalda, et õnn naeratab sulle just siis, kui seda kõige vähem ootad.

Similar Posts