Lenormand Rotid

23. Rotid/HiiRed

  • Kaart nr 23
  • Negatiivne kaart
  • Vastavus tavakaardile: ♣ 7

Märksõnad: Ahnus, vargus, kadu, kaos, vaesus, riknemine, puudus, ammendumine, kaotus, vähenemine, atroofia, nälg, häving, defekt, viga, saastumine, mustus, haigus, stress, nakatumine, kahjur, katk, ebatervislik või kahjulik, hirm, salakavalus, kuulujutud, laim, ebaausus, valed.

Igapäevane ärevus ja orav rattas tunne

ROTID/HIIRED võivad viidata igapäevasele stressile ja tundele, nagu oleksite lõksus, sest teete palju tööd, kuid ei näe selget edasiminekut. See võib olla märk vajadusest vaadata üle oma rutiinid ja leida tasakaal.

ROTID võib olla meeldetuletus, et pidev liikumine ja tegevus võivad viia kurnatuseni ning on oluline leida aega puhkamiseks ja enesehoolduseks.

ROTID hoiatavad liigse ahnuse ja püüdlikkuse eest. Kui soovite püüdlikult saavutada palju, kuid see on viinud pigem väsimuseni kui rahuloluni, julgustab kaart leidma tasakaalu oma eesmärkide ja vajaduste vahel, et mitte langeda pideva saavutamisvajaduse lõksu.

Ettevaatust materiaalsetes küsimustes!

ROTID kaart võib hoiatada, et on aeg olla ettevaatlik oma materiaalsete varade, raha ja muude ressursside suhtes. See võib soovitada vältida liigset riski ja tähelepanelikkust finantstehingutes. Kuna ROTID on seotud ka vargusega, julgustab kaart rohkem tähelepanu pöörama oma isiklike asjade, dokumentide ja vara turvalisusele.

Hoia oma tervist!

Samuti võib ROTTIDE kaart osutada vajadusele hoolitseda oma tervise eest ja vältida olukordi, mis võivad kaasa tuua stressi või halva enesetunde. Enesehooldus võib hõlmata nii füüsilist kui ka emotsionaalset heaolu.

Similar Posts