Näitan kõiki 11 tulemust

 • AKVAMARIIN RUUNID

  28,00 

  Akvamariin  on mere kristall, millel on rahustav ja jahutav vibratsioon. Kivi  suurendab intuitsiooni, kujutlusvõimet ja loovust. Töötage selle kristallga, et tuua oma vestlustesse ja suhtlustesse selgust ning tõsta oma teadlikkust.

  Akvamariin ühtib astroloogilise märgiga Kalad. Muistsed uskusid, et akvamariin on merineitsi aare, mis toob kaitset ja õnne ja See emotsionaalselt tasakaalustav ja tervendav pärl austab valgust ja varju, aitab teil integreerida ka kõik enda aspektid, et saada terviklikumaks ja jõulisemaks.

  See on  ideaalne tööriist, et t tuua oma vestlustesse ja suhtlustesse selgust ning tõsta oma teadlikkust.  Asetage ruunid oma altarile ja lisage neid  meditatsioonipraktikasse. Ükskõik, kuidas te selle komplektiga töötate, teenigu see teid hästi  !

 • Amazoniit Ruunid

  28,00 

  Olles kurgutšakra kivi, kutsub Amazoniit katsetama kristallselget suhtlust ja harjutama tervete piiride paika panemist, väljuma hirmust kohtumõistmise varju ees ja astuma valgusesse. Mis iganes ootused teised teile panevad, pole kaugeltki nii olulised kui teie enda südame tõde.

  Kasutades nii intellekti kui ka intuitsiooni, suudab Amazoniit tuua hinge parema selguse ja autentsuse. Tundes end mugavalt oma nahas ja ühenduses oma tõelisema olemusega, kutsub see kivi meid tegema vaimset hüpet ning avama oma meeled ja südamed lõpmatutele võimalustele

  Amasoniit on rahu, tõe, harmoonia ja suhtlemise kivi, see kristall pakub voolavat energiat- Iga keskkond, kuhu Amazoniit paigutatakse, rahustab energiat ja täidab õhu positiivsete energiatega.

  Amazoniit julgustab seiklusi, armastust, inspiratsiooni ja sõnavabadust. Kui proovite rääkida rasketest teemadest neile keda armastame, proovige panna taskusse tükk Amazoniiti ja vestlused hakkavad peagi sujuvalt voolama.

  See eriline mineraal aitab näidata teed meie suurimate unistuste ja soovide poole, annab jõudu ja tugevdab ka kõiki sellesse seatud kavatsusi, tuletab meile meelde, et me ise kontrollime oma saatust ja meie otsused mõjutavad meie saatust.

 • Ametüst Ruunid

  28,00 

  Ametüst toob meis esile isetuse ning avab tee vaimsele tarkusele, aitab ärgata teadlikkusel, tugevdab ülemeelelisi võimeid ning on suurepärane kristall meditatiivsete seisundite saavutamisel ja kolmanda silma aktiveerimisel.

  Ametüst on abiks uute ideede ellu viimisel ning aitab mõista ja rakendada põhjuse- ja tagajärje seadust kõrgemate eesmärkide teostamiseks.

 • Karneool Ruunid

  28,00 

  Karneool kütkestab samamoodi nagu tulise päikeseloojangu sähvatus või esimene sügise sära, sümboliseerib julget energiat, soojust ja rõõmu, annab jõudu ja stimuleerib.

  Tuntud kui julguse, vastupidavuse, energia, juhtimise ja motivatsiooni kivi. Väidetavalt tasakaalustavad ja avavad karneoolid sakraaltšakrat, mis talletab meie loomingulisi ja seksuaalseid energiaid. Karneoolid aitavad kartlikel kõnelejatel muutuda julgeks ja kõnekaks. Karneooli kristalli nimetatakse ka Kunstniku kiviks, kuna see soodustab energiavoogu ja laseb oma loomingul voolata.

  Karneooli kivi on väidetavalt ka jõukuse ja õnne magnet, toimib ka ambitsioonide, sihikindluse ja indu andva kristallina, kaitseb see kandjat ebakompetentsete kaastöötajate loiu energia eest.

  Seda kantakse traditsiooniliselt iha, armastuse ja kire suurendamiseks.

 • Lapiz Lazuli Ruunid

  28,00 

  See poolvääriskivi on läbi sajandite nii populaarne oma müstilise välimuse ja mõjuva energia tõttu.

  Lapis lazuli  aitab teie ellu luua eesmärke ja sihikindlust, tugevdab meelt, et mõjutada teie keha, rahustab meeli ja avab need teadmiste ja eneseteadvuse loomiseks. See on kivi kaitseks ärevuse ja psüühiliste rünnakute eest, stimuleerib selgust ja objektiivsust. Kivi nimetatakse ka tarkusehoidjaks, kuna see sünkroniseerib  keha ja vaimu, aidates  paljastada teie sisemise tarkust ja tugevdada ühendust teie sisemise jõuga.

 • Lumehelbe Obdisaan Ruunid

  28,00 

  Lumi obsidiaani vaimne tähendus seisneb selles, et selle õrn energia on sarnane lumehelbe kerge ja õhulise energiaga esindab ka ainulaadsust ja individuaalsust. Laseb minna kõikide mittetoetavatel käitumis- ja mõttemustritel,  aitab  näha valgust pimeduses, toob kehale ja vaimule tasakaalu, õpetab väärtustama nii vigu kui ka õnnestumisi. 

  Vaimse- ja mõtluskivina aitab näha tulevikku, loob tugeva kaitse ja maandatuse, aktiveerib meie juurtšakra ja kolmanda silma.  

   

 • Puuahhaat Ruunid

  28,00 
  
  

  Keegi ei saa olla päris kindel, millal ja kust Ruunid tulid. Ennustamisruunide komplektid on tähestikulised märgid, mida paljud iidsed hõimud, nagu keldid ja viikingid, kasutasid luules, kivinikerdustes ja ennustamisel.

  Puuahhaat on sisemise kasvu ja arengu kristall, aitab ta näha suuremat pilti ning seeläbi annab ka mõistmise, et muutused on paratamatud.

  Aitab muuhulgas luua tugeva ühenduse Maaga ning saada seeläbi toetust ja vajalikku elujõudu.

   

  Südametšakra ning Maa- ja juurtšakra

  Rune Sets

  Nobody can be truly sure exactly where they came from and when. Divination Rune Sets are alphabetical signs which used to be employed in poetry, stone carvings and fortune-telling by many ancient tribes such as the Celts and the Vikings.
  Although they are an alphabet, the Runes never became a spoken idiom. Each of its signs is a magical symbol. Therefore, the Runes were assumed to be a ritual language, becoming the voice of an oracle. 
  The size, shape and colour of the product you will receive may differ slightly from the product shown in the image. They are approx 1.5 – 2cm, tumblestones and the Runic symbols are in a gold colour, which stands out well. These are good sized stones, each set is totally different as the are a natural stone product. 
 • Rodoniit Ruunid

  28,00 

  Rhodoniit armastuse kristall ja hinge tervendaj, kaastunde kivi ja emotsionaalne tasakaalustaja. Puhastab minevikust tekkinud emotsionaalsed haavad ja armid ning toidab armastust. Kivi stimuleerib, puhastab ja aktiveerib südant. Rodoniit annab energiat, tasakaatlustab ja aitab saavutada inimese suurimat potentsiaali, julgustab omakasupüüdmatut enesearmastust ja andestust. Soodusab rahulikuks jäämist ohtlikes või häirivates olukordades, suurendab enesekindlust ja leevendab segadust.

 • Ruunid- erinevatest poolvääriskividest mix komplekt

  28,00 

  Erinevatest poolväärskividest  ruunikivide komplekt ühendab endas kõrgemad  energiad  ja  jõud .

  Juba iidsetest aegadest on vääriskivid olnud  sügava tähendusega nii selgeltnägijate, šamaanide ja ravitsejatele,  inimesed investeerivad neisse  sageli küll nende ilu pärast, kuid kivide omadused ja eelised ületavad sageli vaid ilu.

 • Sinisest Oonüksist Ruunid

  28,00 

  Sinine oonüks on seotud kurgutšakraga, mis mängib olulist rolli suhtlemises, eneseväljenduses ja loovuses.  Aitab teil keskenduda sellele, kuidas teie teod või sõnad võivad mõjutada teid ja ümbritsevaid inimesi, aitab teil saavutada emotsionaalse ja enesekontrolli tasakaalu.

  Kivi koondab ja suunab teie energia kõrgemale ja annab teile juhiseid. Suunab kõrvale negatiivsed energiad, mis võivad meelitada teid tegema vigu või halbu otsuseid,  aitab avada intuitiivselt  rohkem uksi uutele võimalustele  ja õigetele toimingutele.

  See on jõudu andev kivi rasketes ja pingelistes olukordades, tasakaalustab  vaimu ja keha. Kui tunnete end rahutuna, aitab see teil stabiliseerida ja koondada tähelepanu.

  Kivi aitab teil saavutada emotsionaalset tasakaalu ja enesekontrolli, aitab teil vabaneda ebatervislikest kiindumustest, mis võivad takistada kõrgeima potentsiaali saavutamist.

  Sinine oonüks kõrvaldab mured, hirmud ja ärevused seoses suhetega . Probleemide või lahkarvamuste ilmnemisel pakub see olukorrale lahendust, aidates leida parimad lahendused. Kivi pakub jõudu ja tuge ka rasketel või pingelistel aegadel.

 • Tiigrisilm Ruunid

  28,00 

  Tiigrisilm ühendab endas elujõudu soodustavad omadused. Kivi aitab juhtida jõudu ja saada võitu emotsionaalsetest blokkidest, muuta oma vaatenurka, näha takistusi pigem väljakutsetena kui tagasilöökidena. Aitab ennast rohkem usaldada ja tuleviku teed julgemalt sillutada, tunda end tugevamalt ja motiveeritumalt. Aitab teil meeles pidada, et teostate kõik, mille ette võtate.

  Selle kivi julge ja julgustav energia teeb ka rikkuse ligimeelitamisel imesid.

Rohkem tooteid pole

Rohkem tooteid pole