Näitan kõiki 3 tulemust

 • raamat: kristallide koduapteek

  Kristallide koduapteek

  19,00 

  Tõhus abi levinuimate terviseprobleemide korral

  Kergesti kasutatav käsiraamat paljude laialt levinud tervisehädade ja haiguste leevendamiseks kristalliteraapia abil.

  Raamat tugineb autori pikaaegsele uurimistegevusele ja praktilistele kogemustele kristalliteraapia valdkonnas. See sisaldab kasulikke nõuandeid kristalliteraapia rakendamiseks kodustes tingimustes.

 • Tassid pihku! Teelehed või kohvipaks? Kuidas ennustada teelehtede ja kohvipaksu pealt

  26,00 

  Kohvipaksu pealt ennustamine on maailmas sama tuntud kui teelehtedeltki, kuigi näiteks Suurbritannia ja Iirimaa on tüüpilised teejoojate riigid. Milline su lemmikjook ka on, maailmakuulus mitme ennustamisraamatu autor Sasha Fenton kirjutas käesoleva praktilise teatmiku kõigile neile, kes tahavad proovida kodust ja kergesti õpitavat pilguheitu tulevikku.

  Sisu: Teetassi ettevalmistamine

  Teelehtedelt ennustamise tehnikad

  Tee ja kohvi lühiajalugu

  Teelehtede ja kohvipaksu kujundite sõnastik

  Kujundite tõlgendused

 • LOITSUDE, KEEDUSTE, NÕIAJOOKIDE JA PULBRITE VALMISTAMINE IGAPÄEVASTEST KOOSTISOSADEST

  26,00 

  Võlukunsti tööriistad … on supermarketi riiulites!

  Loitsude tarvis koostisainete otsimine ei pea olema keeruline ega kallis. “Võlukunst supermarketist” annab selged juhised, kuidas igapäevaste vahenditega lihtsalt, ent tõhusalt võlukunsti praktiseerida.

  Raamat sobib nõidadele ja kõigile, kes praktiseerivad loomulikku ja taimemaagiat. Lihtsas sõnastuses seletatakse lahti, kuidas teha keeduseid, pulbreid ja õlisid ning kasutada selleks soodsate hindadega koostisaineid, mida saab kergesti hankida tavalisest toidupoest. Õpime võlukunsti põhialuseid, sealhulgas eetikat, mediteerimist, ajastamist ja laadimistehnikaid. Lisatud on mugavad ostunimekirjad ja selged juhised, mis aitavad teha palju kiireid ja tõhusaid loitse harmoonia, hea õnne, armastuse, raha, kaitse, sensitiivsete võimete, puhastamise, puhastumise jm jaoks.

  Poeriiulitest saavad maagilised aardeaidad.

Rohkem tooteid pole

Rohkem tooteid pole