Näitan kõiki 3 tulemust

 • Cerridweni Kaardid -9 olemust läbi aasta erinevate aastaaegade

  26,00 

  Cerridweni 9 olemust läbi aasta erinevates aastaaegades. Väljendavad naiseelikkuse aspekte alates Maiden, Lover ja Mother kuni Kroon. Loodud Cerridweni Preestrinna Reti Toriella poolt. Kaartide seletused inglisekeelsed, sobilikud altari kaartideks, mõõt 13,5*9,5  

 • Keldi Jumalanna Cerridweni 9 olemust läbi aasta erinevates aastaaegades A4 – PRINT

  90,00 
  Tasu kolme võrdse maksena 3 x 30,00 

  Need kunstilised prindid on Keldi Jumalanna Cerridweni 9 olemust läbi aasta erinevates aastaaegades. Väljendavad naiseelikkuse aspekte alates Maiden, Lover ja  Mother kuni Kroon. Loodud Cerridweni Preestrinna Reti Toriella poolt. Suurus A4 Ühe lehe hind 10.- (Komplekt 9 pilti)

 • Keldi nõia ja preestrinna kaardid-Cerridweni kaardid

  25,00 
  Cerridweni kaardid on nüüd koos eestikeelsete tähenduste ja juhendustega.
  Need on lihtsad kaardid inspireeritud looduse loomistsüklist ja väljendatud läbi Keldi nõia ja preestrinna Cerridweni tarkuste, kus abilisteks taimed, puud, loomad ja kristallid. Kaardid hõlmavad kogu aastaringi ja on heaks abiliseks mõistmaks looduse seadusi ja muutusi. Igale ilmakaarele vastab üks kaart, seega kokku kaheksa ja üheksas kaart väljendab keskpunkti, Labürinti, kus me seisame oma tee alguses ja kuhu alati tagasi jõuame.
  Nendel kaartidel puudub negatiivne vaste, kõiki muutusi tunnetatakse läbi vajaliku aja ja arengu. Siin puuduvad Saatan, Surm, Poodu, Häving, Kohtumõistmine … need kõik on inimmeele loodud konstruktsioonid.
  Lihtsalt alistu looduse loomistarkusele, jälgi ja järgi, usalda.

   

Rohkem tooteid pole

Rohkem tooteid pole