Näitan ainukest tulemust

 • Nõia altari komplekt

  35,00 
  Tasu kolme võrdse maksena 3 x 11,67 

  Komplekt sisaldab: Metallist karikas, mini tooted- vildist kübar, vares, luud, plastist nõiakatel, 4maagia teemalist ripatsit- silm, seened, ämblik, mürgipudel, küünal nõid,  3 miniraamatut,

  2 pudelit (Kogus 20ml)nõiarohte- mille valik vahetub!

  1. pudel  sisaldab: Draakoni veri (Daemonorops draco).
  Punast värvi viirukivaik korjatakse palmilt, mida rahvakeeli kutsutakse draakoni vere palmiks. Puu kasvab suures osas Kagu-Aasias ja tema viljad meenutavad draakoni mune. Maagiline vägi – kaitse, armastus, potents, eksortsism, needusevastane. Kui antud palmi oksa mehe padja alla ööseks panna, pidavat see potentsi tõstma. Kaasas kandes annab see omanikule tugeva kaitse peale. Oma kodu kaitseks võib seda tossutada või ümber maja puistata. Tossutades seda koos teiste vaikude või taimedega, võimendab see nende väge.

  2. pudel sisaldab:

  Must sool – Hawaii must sool, vesipiibu süsi, aktiivsüsi ja läbi põletatud väetaimede ja puuvaikude tuhk (lavendel, puju, mürr, viiruk, salvei, tüümian, rosmariin). Must sool on imeline abivahend igasuguste nõiduste, kaetuste ja needuste katkestamiseks. Samuti aitab see eemale peletada kurje vaime ning kutsumata külalisi. Lisaks on võimalik sellega energeetiliselt puhtaks saada ka kõige halvema energiaga ruumid/majad. Musta soola on kasutatud ammustest aegadest nõiakunstis ja selle retseptid võivad erineda. Meie valisime just sellised koostisosad, sest need kõnetasid meid kõige paremini ja on parima energiaga. Antud soola valmistamine on parajalt must töö sõna otseses mõttes, sest see kõik määrib. Seetõttu soovitame seda kasutada ettevaatlikult, et midagi ära ei rikuks.

  Kasutamine – must sool imab endasse kogu halva energia, seega tuleks sellest pärast kasutamist lahti saada, viies see endast võimalikult kaugele, mattes see maha või saata mööda jõge allavoolu. Toas kasutades soovitame selle panna igasse nelja nurka (paber kindlasti alla, et põrandat ei määriks) või maja nelja nurka ning 1h mööudes see uuesti kokku korjata ning ära saata. Soola ei pea korraga kasutama üldse palju ja antud pudelist jätkub tükiks ajaks.

   

   

Rohkem tooteid pole

Rohkem tooteid pole