THE TAROT LIFE PLANNER-change your destyny&enrrich your life, A Beginner’s Guide to Reading the Tarot.

23,00 

Ainult 2 laos

Kirjeldus

Raamat on inglisekeelne!

Autor: Lady Lorelei

Avastage kaunid maagia ja taro seinavaibad, mis on kokku kootud, et igapäevaste loitsude abil teie elu paremaks muuta. Tarot on täiuslik maagiline tööriist ja 365 Taro loitsu pakuvad kõike, mida vajate oma soovide avaldamiseks ja hinge kavatsuste elluviimiseks. See juurdepääsetav juhend näitab teile, kuidas oma eesmärke saavutada järgmiste loitsude abil:

Pere ja Kodu
Raha ja karjäär
Loovus
Tervis ja heaolu
Armastus
Lahti laskma
Õnn
Tšakra avamine
Hooajalised ja nõiused lummused
Kaitse
Reisimine
Magama
Isiklik areng

Iga loits põhineb sellel konkreetsel päeval olulisel ajaloolisel või maagilisel sündmusel ja sellega kaasneb koostisosade loend, visualiseerimine, meditatsioon, kinnitus, kaardi paigutus ja palju muud. Sukelduge kõigi seitsmekümne kaheksa tarokaardi energiasse koos ühendusrituaalidega. Kokkake maagilise kavatsusega, kasutades erinevaid retseptipõhiseid loitsusid. See raamat on ideaalne kaaslane Sasha Grahami 365 Tarot Spreadsile. See raamat pakub loitse iga kalendrikuupäeva jaoks, mida saab visata mis tahes tekiga. Kogege maagia ja taro imelist omavahelist seotust ning leiutage end selle käigus uuesti.Sasha Graham

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “THE TAROT LIFE PLANNER-change your destyny&enrrich your life, A Beginner’s Guide to Reading the Tarot.”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga