Meditsiini ja tervise valdkond läbi Lenormand kaartide- kaart nr. 1 Ratsanik (Audiofail)

3,00 

Meditsiini ja tervise valdkond läbi Lenormand kaartide  prisma

Kust tulevad meditsiini või tervisega seotud teadmised ja tähendused kaardi sümboolikale?

Eks igaüks  kogub neid  omamoodi – enamus teadmisi tuleb ikka endale või teistele kaardiladumisest st. kogemusest. Minul oli see teema kunagi tabu arvates, et pole vaja sekkuda valdkonda, kus ees  koolitatud arstid  ja meditsiini töötajad. Veidral kombel hakkas see lause ja idee minu vastu töötama, no teate küll- mitte iial ja sealt ta siis tuleb nagu välk selgest taevast…

Esmalt hakkasin nägema kordusi oma päevakaartides, siis aga väga selgeid hädasid teistel. Umbes samal ajal võtsin kasutusele ka omaloodud „Maagiline  Mets“  rohekates toonides kaardid ja need tahtisid rääkida vaid tervisest, puhkusest ja perest. Nii hakkasin ka oma teadmisi koguma ja talletama.

Üks minu õpilane tuli mõttele, et võiksin neid teadmisi ka temale jagada ja edasi hakkas lumepall juba veerema – tegin Terviseteemalise minikoolituse ja nüüd ka selle üllitise. Loodan, et need teadmised osutuvad ka teistele kasulikuks ja vajalikuks.

Kui sa alustad kaardiladumist ja küsimustele vastamist, peaks  mõistma, et sellele valdkonnale on võimalik läheneda mitmest erinevast vaatenurgast. Tasub tähele panna, et mõnikord on koos palju meditsiini peegeldavaid  kaarte ja siis tuleks endale esitada küsimus „miks“?

Kas on tegu meditsiini töötajaga või isikuga kes on reaalselt haige ja neid teenuseid vajab või hoopis lähedase isiku abistajaga, kes sageli selles teemas sees.

Nii tundub et asi on üsna keeruline, aga pakun teile võimalusi, kuidas paremini mõista, millega täpsemalt tegu.

Vaata seda teemat ja sümboleid erinevate rakursside all ja juba hakkadki paremini arusaama, kuhu valdkonda vastused või tähendused kuuluvad.

Lenormand OÜ omatoodang

Kirjeldus

Tegu on audiofailiga, sisaldab ÜHTE Lenormand kaarti, mis  on seotud teemaga Meditsiini ja tervise valdkonna tutvustamine läbi Lenormandi kaartide.

Pane tähele !

Lenormandi kaardid ei asenda professionaalset meditsiinilist nõu ega ravi, ajast mil need kaardid leiutati on möödunud paarsada aastat, sest ajast on teadus ja meditsiiniabi kolossaalselt muutunud. Kaarte saab kasutada ainult nõustamiseks ja enesearenguks ning neid ei tohiks kunagi eelistada meditsiinile ja sellega seotud küsimustes otsuste langetamiseks.

Lenormand kaartide eesmärk ei ole meditsiinilised ja teaduspõhised diagnoosid,  tegemist on pigem alternatiivse ja spirituaalse lähenemisega.

NB Füüsilist toodet ei saadeta !

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Meditsiini ja tervise valdkond läbi Lenormand kaartide- kaart nr. 1 Ratsanik (Audiofail)”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga