Allahindlus!

Lahendused koputamise kaudu – püsivad muutused, Jessica Ortner

Original price was: 25,00 €.Current price is: 17,50 €.

“Koputamine” või “emotsionaalne vabadusetehnika” on tõhus meetod, mis võimaldab meil kergendada stressi, hirme ja ärevust ning leida sisemist rahu ja tasakaalu. Kui soovite selle tehnikaga lähemalt tutvuda ning õppida seda kasutama, siis Jessica Ortneri raamat “Lahendused koputamise kaudu” on just teie jaoks.

Jessica Ortner on rahvusvaheliselt tunnustatud ekspert koputamisteraapia valdkonnas ning ta on aidanud paljudel inimestel leida tervendust ja püsivaid muutusi. Raamatus jagab ta oma teadmisi ja kogemusi ning annab praktilisi juhiseid, kuidas koputamist kodus kasutada, et lahendada erinevaid emotsionaalseid probleeme.

Raamatu abil saate õppida, kuidas koputamine toimib, millal ja kuidas seda kasutada ning millised on selle kasutamise olulised punktid. Lisaks annab Ortner teavet selle kohta, kuidas koputamine võib aidata leevendada stressi, ärevust, hirme, unetust ja muid sarnaseid probleeme.

Kui soovite oma elus midagi muuta ning leida tervendust ja sisemist rahu, siis Jessica Ortneri raamat “Lahendused koputamise kaudu” on suurepärane teejuht, mis aitab teil saavutada püsivaid muutusi ja õppida kasutama koputamist tervendamiseks ja enesearenguks.

Laos

Kirjeldus

Pehmekaaneline

Lehekülgi: 288
Suurus: 140×208 mm
Ilmumisaasta: 2020

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Lahendused koputamise kaudu – püsivad muutused, Jessica Ortner”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga