KRISTALLIRETSEPTID. TŠAKRAID TASAKAALUSTAVATE KRISTALLIDE JA KUNDALINI KÄIVITUSKIVIDE TEEJUHT

21,00 

Tšakraid on palju rohkem kui need seitse, mida traditsiooniliselt on kasutatud. Inimorganismi sageduse kasvades avanevad järgmised tšakrad, et omastada kõrgemate mõõtmete energiat. Seda sageduse tõusu ja üleüldist heaolu saab hõlbustada, ergutades kundalini energiat, mida saab omakorda aktiveerida vastavate kristallidega. Spontaanne kundalini ärkamine võib aga olla hingemattev. Õnneks on kristallidest abi.

See raamat aitab teil endale leida täpselt õige kristalli, et vabaneda ummistustest ja taastada tšakrate tasakaaluseisund. See annab võimaluse jõuda kõrgemate tšakrate avanemise ja kontrollitud kundalini tõusuni.

Rahvusvaheliselt tuntud autor, astroloog, meedium, tervendaja ja töötubade tegija Judy Hall on olnud karmanõustaja üle neljakümne viie aasta, ta on kirjutanud miljonites eksemplarides müüdud „Kristallide piibli”. Tema raamatuid on tõlgitud viieteistkümnesse keelde.

Laos

Kirjeldus

Formaat: Pehme köide, 288 lk.

KõrgusxLaius: 20×12 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “KRISTALLIRETSEPTID. TŠAKRAID TASAKAALUSTAVATE KRISTALLIDE JA KUNDALINI KÄIVITUSKIVIDE TEEJUHT”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga