Ruunidega armastusest

Ruunid on pikka ajalugu omav paganlik sümbolite süsteem, mida on kasutatud erinevatele teemadele, samuti armastusele ennustamiseks. Ruunide kasutamine armastuse teemal ennustamiseks võib pakkuda teile uudseid vaatenurki ja võimalusi näha oma suhet uues valguses.

Esimese sammuna ruunide kasutamisel armastuse teemal ennustamiseks on valida endale sobiv ruunide komplekt. See võib olla kas traditsiooniline paganlik ruunide komplekt või mõni teistest alternatiivsetest ruunide komplektidest, näiteks ruunikaardid. Pea meeles, et ruunid on sümbolid ja nende tähendused võivad varieeruda erinevate ruunide tõlgendajate vahel.

Järgnevalt on vaja valida, milline küsimus soovite ruunide abil vastuse saada. Armastuse teemal võib see olla näiteks “Mis on minu suhte tulevik?”, “Mis on minu ja minu partneri ühine tulevik?” jne. Pärast küsimuse seadmist on aeg visata ruunid, mis vastavad teie küsimusele.

Kui teil on ruunid välja laotud, on aeg neid tõlgendada. Ruunide tõlgendamine võib sõltuda nii teie isiklikust intuitiivsusest, kui ka erinevatest ruunide tõlgendusjuhenditest. On oluline meeles pidada, et ruunide tõlgendused on abstraktsed ja avatud tõlgendamisele, nii et ärge jääge rangelt kinni tõlgendustesse, mis teile esmalt meeldivad.

Järgnevalt on välja toodud mõned tavalised ruunide tähendused, millest on tuletatud ruunide tähendus armastuses:

ᚠ FEHU – seda ruuni seostatakse rikkuse, õnne ja harmooniaga. Armastuses see võib tähendada rikkalikku ja rahulikku suhet.

URUZ – seda ruuni seostatakse jõu, tugevusega ja arenguga. Armastuses see võib tähendada tugevat ja jõulist suhet.

THURISAZ – seda ruuni seostatakse katsumustega ja väljakutsetega. Armastuses see võib tähendada, et tegemist on keerulise ja väljakutseid täis suhtega.

ANSUZ – seda ruuni seostatakse kommunikatsiooni ja sõnadega. Armastuses see võib tähendada, et suhetes valitseb hea kommunikatsioon.

RAIDHO – seda ruuni seostatakse reisimise ja liikumisega. Armastuses see võib tähendada, et suhe on liikuv ja muutuv.

KENAZ – seda ruuni seostatakse teadmiste ja valgusega. Armastuses see võib tähendada, et suhtes valitseb teadlikkus ja valgus.

GEBO – seda ruuni seostatakse andestamise ja kingitustega. Armastuses see võib tähendada, et suhtes valitseb andestav ja annetav meeleolu.

WUNJO – seda ruuni seostatakse rõõmu ja õnnega. Armastuses see võib tähendada, et suhtes valitseb rõõm ja õnn.

HAGALAZ – seda ruuni seostatakse katsumuste ja ohtudega. Armastuses see võib tähendada, et suhtes valitsevad katsumused ja ohud.

NAUTIZ – seda ruuni seostatakse jõu ja otsustavusega. Armastuses see võib tähendada, et suhe on jõuline ja otsustav.

ISA – see runi seostatakse jääga ja pausiga. Armastuses see võib tähendada, et suhetes valitseb jäine õhkkond või paus.

JERA – seda ruuni seostatakse õnne ja aastaringidega. Armastuses see võib tähendada, et suhe on õnnelik ja muutub aastaringide kaupa.

Lõpuks on oluline teada, et ruunide kasutamine armastuse teemal ennustamisel on lihtsalt üks võimalus oma suhet uues valguses näha ja see ei pruugi olla 100% täpne. On oluline meeles pidada, et teie suhe sõltub teie ja teie partneri tegudest ning valikutest, mitte ruunidest.

Vaata ka ruunide pakkumisi meie e-poes: