Sinisest Oonüksist Ruunid

28,00 

Sinine oonüks on seotud kurgutšakraga, mis mängib olulist rolli suhtlemises, eneseväljenduses ja loovuses.  Aitab teil keskenduda sellele, kuidas teie teod või sõnad võivad mõjutada teid ja ümbritsevaid inimesi, aitab teil saavutada emotsionaalse ja enesekontrolli tasakaalu.

Kivi koondab ja suunab teie energia kõrgemale ja annab teile juhiseid. Suunab kõrvale negatiivsed energiad, mis võivad meelitada teid tegema vigu või halbu otsuseid,  aitab avada intuitiivselt  rohkem uksi uutele võimalustele  ja õigetele toimingutele.

See on jõudu andev kivi rasketes ja pingelistes olukordades, tasakaalustab  vaimu ja keha. Kui tunnete end rahutuna, aitab see teil stabiliseerida ja koondada tähelepanu.

Kivi aitab teil saavutada emotsionaalset tasakaalu ja enesekontrolli, aitab teil vabaneda ebatervislikest kiindumustest, mis võivad takistada kõrgeima potentsiaali saavutamist.

Sinine oonüks kõrvaldab mured, hirmud ja ärevused seoses suhetega . Probleemide või lahkarvamuste ilmnemisel pakub see olukorrale lahendust, aidates leida parimad lahendused. Kivi pakub jõudu ja tuge ka rasketel või pingelistel aegadel.

Laost otsas

Kirjeldus

25 tk