Allahindlus!

Puhastuse küünal “Piibelehe-Neitsi” (Kuumoorid)

15,00 

Kuumooride sojavahast maagiaküünal “Piibelehe-neitsi” on loodud nii enda kui ka ümbritseva ruumi energiate puhastamiseks ja tasakaalustamiseks. Küünlasse valitud aroomid ja taimed toetavad negatiivsete energiate lahustumist ning kõrgemate sagedusete kinnistumist ruumis. Küünal sobib hästi ka meelerahu loomiseks ruumis meditatsiooni ajal.

Kristallidega küünlale on tule väge toetama valitud võimas kõrgemate energiasageduste kiirgaja seleniit, kaitsev ja kirgastav ametüst ning puhast selgust toetav mäekristall.
Väetaimedest toetavad küünla tööd päikeseväge kandev saialill ning rahustav lavendel.
Eeterlikest õlidest on valitud tugev õhu- ja ruumipuhastaja eukalüpt ning värskust ja selgust toetav sidrunhein.
Lõhnaküünla puhas valge värv sümboliseerib puhta ruumi vahetut sagedust ning on kummardus küünla nimitegelase Piibelehe-neitsi kodu valvavaile lilleõitele.

Eeterlikud õlid: sidrunhein ja eukalüpt
Kivid: seleniit, ametüst ja mäekristalli killuke
Taimed: saialill ja lavendel

 

Ainult 2 laos (saab järeltellida)

Kuumoorid

Kirjeldus

Loomelugu: Piibelehe-neitsi on nimitegelane August Kitzbergi muinasjutust – tibatilluke ja õrnpuhas haldajaolevus, kes elas piibelehe hurmavas puhtuses oma lillemajas, kuni paduvihm ta kodu uputas ning ta uue kodu otsinguil seiklustesse viis. Just tema kauni ja kõrges sageduses kodu auks ning tema hinges pesitsenud oskuse luua ka pärast suurt ja laastavat rünnakut endale uus, imeline ja kaitstud ruum
inspireeriski meid looma ruumienergiaid puhastavat ja tasakaalustavat küünalt.

Kasutusjuhend: Kuumooride looduslikud käsitööküünlad on, lisaks meeleolu loomisele, mõeldud ka sihi ja suunaga igapäevamaagia viljelemiseks. Selleks on kõik taimed ja kivid heliga puhastatud ning teemapõhiselt eesmärgistatud. Kristallküünalt esimest korda kasutama hakates võid selle kõigepealt kätte võtta ning tänada nii küünlat kui ka armastavat ilmaväge abi eest maagilistes toimingutes. Seejärel lisa mõttes küünlale ka juba oma enda konkreetsem soov, siht või suund, milles ta sind oma põlemisperioodi vältel aidata võiks.

Hiljem saab kristallid ja küünlaklaasi sooja veega puhtaks pesta ning kasutada vastavalt soovile.

Hea nipp! Poeta seleniit teiste kristallide juurde, tema sagedus aitab puhastada teisi kristalle ning annab neile uue hingamise.

Ohutus: ole hea ja põleta küünalt alati tule-ja kuumakindlal pinnal, eemal tuuletõmbusest ja süttimisaldistest materjalidest. Samuti ära jäta põlevat küünalt järelvalveta ning vaata, et see oleks väljaspool väikelaste ja lemmikloomade haardeulatust.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Puhastuse küünal “Piibelehe-Neitsi” (Kuumoorid)”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga