Skip to content Skip to footer

Metafoorkaardid Saga, suhtenõustamiskaardid, eneseabikaardid, teraapiakaardid

28,00 


Metafoorilised kaardid on mõeldud mängimiseks, meelelahutuseks ja kujutlusvõime treenimiseks, loovusteraapia jaoks. Siin pole  vaja otsida strateegiat, koguda punkte ja võita, piisab  ka oma kujutlusvõimest ja loomeprotsessi nautimisest. Need kaardid võimaldavad läbi erinevate  kujundite ja metafooride leida seoseid ning tõmmata paralleele elu rõõmude ja muredega ja  otsida lahendusi oma probleemidele. Kaardid avavad tee inimese sisemaailma – kaartidel olevate piltidega tekkivad assotsiatsioonid aitavad saada kontakti lapsepõlvemälestuste, teadlike või allasurutud kogemuste ja tunnetega ning enesearengu teel edasi liikuda.

Saaga kaardipakki saab kasutada nii täiskasvanute kui ka laste loominguliseks mänguks. See on võimalik tänu sellele, et piltidel on kujutatud selliseid tegelasi ja detaile nagu: muinasjutu- ja väljamõeldud tegelased; maagilised esemed; inimesed ja loomad.

Tänu sellisele kaardikomplektile saate välja mõelda mitmesuguseid lugusid ja muinasjutte. Erksad ja värvilised pildid võimaldavad sukelduda fantaasia, maagia ja imede  maailma, kus konnad muutuvad printsessiks, sead lendavad ja vaprad kangelased päästavad kaunitarid koletiste küüsist. SAGA kaardid taaselustavad lapsepõlve unistuste ja mälestuste kerguse, spontaansuse ja üllatuslikkuse.

Lugude rääkimine ja kirjutamine on hea võimalus harjutada  loovaid oskusi  nii grupis, sõprade või pere ringis ja ka tööl. SAGA kaardid on hästi kombineeritavad kõigi teiste jutuvestmise kaartidega.

 

 

Ainult 2 laos

Kirjeldus

Kunstnik: Ely Raman

55 kaarti

info@lenormand.ee
+372 55603869

www.lenormand.ee 
2022
Kõik õigused on kaitstud.

 

Lenormand OÜ
Reg kood: 16322763

Konto nr: EE097700771006637324
AS LHV Pank