Lenormand Vintage Oraakel Llilac&Cherry – 72 kaarti + eestikeelne pdf

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 11,67 

35,00 

Autor: Berenika

Kaartide arv pakis: 73 (36+36+ennustajakaart)

Kaardi suurus: 7,5 x 11 cm

Kaasas allalaetav eestikeelne PDF fail tõlgendustega. –Koostaja Lenna

 

Laost otsas

Kirjeldus

See imeilus maalide ja kauni dekooriga oraakel koosneb topelt kaardipakist ja lisana ennustajakaardist, mida võib kasutada ka ennustaja isikukaardina endale kaarte ladudes.

Kaartidel on fragmentidena kasutatud 17.-19. Sajandi kunstnike loomingut. Iidsed maalid, õrnad värvid, palju väikseid detaile, pitsraamid – kõik see annab kaartidele ainulaadse võlu.

Neid kaarte saab eristada ka tavapärasest sümbolitel põhinevast kaardipakist, sest siin mängib kaasa pigem sümboli ja süžee koosmõju – eripäraks on kaardil olevate maalide väikseimadki nüansid. Klassikalised Lenormandi oraaklid ei paku sageli oma lihtsa pildiga intuitiivseks lugemiseks fantaasiale piisavalt „palju toitu“. Kuid niipea, kui pildid muutuvad üksikasjalikumaks, aktiveerub meie alateadlik meel,  tõlgendused hakkavad kohe omandama värvikust ja suuremat mahtu ning ennustamine tervikuna muutub sügavamaks ja tähendusrikkamaks.

Traditsioonilise Lenormandi kaartidega töötades selgub sageli, et 36-st kaardist ei piisa probleemi kõigi aspektide üksikasjalikuks ülevaatamiseks ja selgitamiseks. Selleks, et saada lisateavet, kasutavad paljud ennustajad kaartide lisapakke. Ühes stiilis topelt kaardipaki idee lahendab aga selle probleemi ilma süsteemi lõhkumata, sisuliselt ei muutu ega erine mõlema kaardipaki pildid ega ka tähendused traditsioonilistest ja harjumuspärastest tähendustest, samas pakub topelt kaardikogus hulgaliselt uusi võimalusi, nüansse ja ladumisfunktsioone.

Eraldades kaardipakid värvi järgi on võimalik kasutada kaardipakke ka iseseisvalt, või hoopis kasutada ühte pakki peamise ennustusvahendina ja teist lisana. Tõmmates teisest pakist juurde lisakaarte, väldite olukorda, kus vajalikud vastusekaardid on juba ennustuses eelnevalt kasutatud