Allahindlus!
kuumoorid

Kaitseküünal “Tondipainaja” (Kuumoorid)

15,00 

Kuumooride sojavahast maagiaküünal “Tondipainaja” on kaitseküünal, mis on mõeldud peletama ruumist raskeid energiaid ja soovimatuid kohalolusid. Sellele küünlale on lisatud võimas kaitsja must turmaliin, eetrit ja energiaid puhastav seleniit ning mõlema tööd võimendav ning selgust suurendav mäekristall.
Väetaimedest on lisatud puhastava ja kurja peletava toimega tähtaniis, nelk ja kadakamari, leebust ja rahu sisendav lavendel ning kaitsev kanarbik.
Eeterlikest õlidest oleme küünaldele lisanud meeleselgust loova rosmariini ja tugevalt kaitsemaagilise kadaka.
Kuna musta peetakse eriti võimsaks kaitsemaagia värviks on ka meie kaitsemaagia küünal just seda värvi.

Eeterlikud õlid: rosmariin ja kadakas
Kivid: must turmaliin, seleniit ja mäekristall
Taimed: tähtaniis, kadakamari, lavendel, nelk ja kanarbik

 

Laos (saab järeltellida)

Kuumoorid
Kategooriad: , Silt:

Kirjeldus

Loomelugu: niipea kui hakkad oma elus energiaid liigutama, hakkab sellega kaasa nihkuma ka kogu nähtav ja nähtamatu maailm. Viimane liigub nagunii veel ka omatahtsi ja nii oleme isegi ikka ja jälle leidnud end vajaduse ees oma elu- ja tööruume soovimatute energiate, kurja silma ja halbade soovide eest kaitsta.
Nagu sageli võimsa kaitsemaagia puhul polnud ka meie tee musta küünla loomise juurde lihtne – nimelt on ilusat ja hästipõlevat musta küünalt päris keeruline teha, selleks sobivaid värve (mis veel ka inim- ja keskkonnasõbralikud oleksid) ei olegi nii lihtne leida. Just seetõttu käime enda küünalde jaoks seda värvi seitsme maa ja mere tagant (Suurbritanniast) toomas. Päriselt ka.

Kasutusjuhend: Kuumooride looduslikud käsitööküünlad on, lisaks meeleolu loomisele, mõeldud ka sihi ja suunaga igapäevamaagia viljelemiseks. Selleks on kõik taimed ja kivid heliga puhastatud ning teemapõhiselt eesmärgistatud. Kristallküünalt esimest korda kasutama hakates võid selle kõigepealt kätte võtta ning tänada nii küünlat kui ka armastavat ilmaväge abi eest maagilistes toimingutes. Seejärel lisa mõttes küünlale ka juba oma enda konkreetsem soov, siht või suund, milles ta sind oma põlemisperioodi vältel aidata võiks.

Hiljem saab kristallid ja küünlaklaasi sooja veega puhtaks pesta ning kasutada vastavalt soovile.

Hea nipp! Hea mõte on hoida musta turmaliini välisukse juures, see kaitseb kodu negatiivse energia eest.

Ohutus: ole hea ja põleta küünalt alati tule-ja kuumakindlal pinnal, eemal tuuletõmbusest ja süttimisaldistest materjalidest. Samuti ära jäta põlevat küünalt järelvalveta ning vaata, et see oleks väljaspool väikelaste ja lemmikloomade haardeulatust.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kaitseküünal “Tondipainaja” (Kuumoorid)”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga