Allahindlus!

Õnneküünal “Metsavaimu heategu” (Kuumoorid)

15,00 

Kuumooride sojavahast maagiaküünal “Metsavaimu heategu” on õnneküünal, mis on loodud õnne ja vedamise ellu meelitamiseks ning puhta heaolutunde loomiseks. Poolvääriskividest on sellele kristallidega küünlale lisatud küllusekivi püriit, kirglik karneool ning nende mõlema väge suurendav ja meeleselgust soosiv mäekristall.
Väetaimedest on Kuumoorid küünlale lisanud Eesti metsade puhast sammalt, kaitsvat ja emalikku kanarbikku, kirglikku vürtsi ning armastuse lillena tuntud roosi.
Eeterlikest õlidest sisaldab küünal puhtastavat ja meelerahusse toovat mändi, mõtteselgust toovat rosmariini ning värskustandvat sidrunheina.
Lõhnaküünla oranž toon toob isenesest naeratuse näole ja sädeme silmisse.

Eeterlikud õlid: sidrunhein, rosmariin ja mänd
Kivid: püriit, karneooli ja mäekristalli tükikesed
Taimed: vürts, sammal, roos ja kanarbik

 

Saadaval järeltellimisel

Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Loomelugu: selleks, et elus meile õnn naerataks, tuleb talle ise uks lahti teha, tänulikkuses ja heatahtlikkuses. Pole parimat viisi end heale häälestada kui ise head tehes ja Kuumooride lemmikviis head teha on loodusest ande korjates ka looduse koormat vähendada kõigilt uitamisretkedelt leitud prügi kaasa korjates. Ja just nii oleme märganud, et ise südamest loodusest hoolides on ka Metsavaim meid meie retkedel eriliselt hoidnud ja meiega jaganud heldelt nii oma ande kui ka aidanud tõsta tuju ja leida häid ideid. Tee head ja hea tuleb sinuni.

Kasutusjuhend: Kuumooride looduslikud käsitööküünlad on, lisaks meeleolu loomisele, mõeldud ka sihi ja suunaga igapäevamaagia viljelemiseks. Selleks on kõik taimed ja kivid heliga puhastatud ning teemapõhiselt eesmärgistatud. Kristallküünalt esimest korda kasutama hakates võid selle kõigepealt kätte võtta ning tänada nii küünlat kui ka armastavat ilmaväge abi eest maagilistes toimingutes. Seejärel lisa mõttes küünlale ka juba oma enda konkreetsem soov, siht või suund, milles ta sind oma põlemisperioodi vältel aidata võiks.

Hiljem saab kristallid ja küünlaklaasi sooja veega puhtaks pesta ning kasutada vastavalt soovile.

Hea nipp! Karneool suurendab kirge, elutahet ja julgust head oma ellu kutsuda. Seega kanna seda kaasas või hoia töölaual, kui soovid teha midagi eriti sütitavat.

Ohutus: ole hea ja põleta küünalt alati tule-ja kuumakindlal pinnal, eemal tuuletõmbusest ja süttimisaldistest materjalidest. Samuti ära jäta põlevat küünalt järelvalveta ning vaata, et see oleks väljaspool väikelaste ja lemmikloomade haardeulatust.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Õnneküünal “Metsavaimu heategu” (Kuumoorid)”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga