Hummingbird Wisdom Oracle Cards, Koolibri Oraakelkaareid

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 11,67 

35,00 

Laost otsas

Kirjeldus

Koolibri tarkus on sama iidne kui universum, sellest tulenevad paljud legendid ja müstilisi jutte, mida põlisameeriklaste tsivilisatsioonid on sajandeid edasi andnud. Koolibri tarkuse oraakli kaardid toovad esile koolibri arhetüüpse energia õrna, kuid võimsa ja maagilise juhise, mis lõpuks õpetab meid omaks võtma oma elu eepilise teekonna, uskuma, et kõik on võimalik ja kehastab täielikult meie jumalikku õigust rõõmus, täisväärtuslikus ja külluslikus elus.

Koolibri tee on kerguse ja rõõmu ning jõu ja jõu tee. Need oraaklikaardid on täis inspiratsiooni ja juhiseid, mis aitavad teil luua ühenduse oma jumalikkusega, uurida nähtavat ja nähtamatut ning võtta omaks teie unikaalne ja eepiline teekond selles elus. Olete mõeldud elama elu, mis on täis õnnistusi, rõõmu ja magusust, koolibri pakub oma maagilist ja õrna tarkust, mis teid sinna juhatab.

Need juhised ärkavad ellu lõbusas ja müstilises maailmas 44 suurepäraselt disainitud kaartidega, mille on loonud auhinnatud kunstnik Yasmeen Westwood , mille sõnumid ja juhised on edastanud autor ja vaimne õpetaja Ellen Valladares. Kaardipakk sisaldab üksikasjalikku juhendit laiendatud sõnumite, kinnituste ja harjutustega teie isikliku kasvu suurendamiseks ja süvendamiseks. Olete kutsutud sirutama oma tiibu ja liituma koolibriga veetleval, nektariga täidetud lennul, et elada teadlikumat elu, mis on täis magusust ja rõõmu.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Hummingbird Wisdom Oracle Cards, Koolibri Oraakelkaareid”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga