Epic Light Lenormand (2 kaardipakki )

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 21,00 

63,00 

Laost otsas

Kirjeldus

Epic Light komplekt sisaldab kahte kaardipakki: lisakaardid 36 kaarti + 36 põhikaarti

Klassikaline 36 kaardiga Lenormand kaardipakk – Kaardiatmosfäär kutsub esile Belle Époche’i kuldse eepilise valguse, kus aristokraadid korraldasid oma mõisates kõrgseltskonna liikmetele balle ja õhtusööke ning miski ei saanud häirida tolle aja eksklusiivset atmosfääri. Epic Light Lenormand püüab mõisate ballisaalides lugematute küünlade ja lühtrite sooja valgust ning võimaldab kogeda nende loodud atmosfääri kõigi meeltega. Nende valgus esindab nende rikkalike tseremooniate tormakat õhku, mida nii võõrustajad kui ka külalised tahtsid igavesti kesta…

36 lisakaarti võimaldavad uut juurdepääsu Lenormandi maailmale! See ainulaadne kollektsioon laiendab klassikalisi Lenormand kaarte. Lisaks on palju kasulikke tähendusi, mis mõistlikult järgivad ja rikastavad ajastutruud sümbolite spektrit. Uus sümbolite komplekt sisaldab selliseid erakordseid kaarte nagu “suudlus”, “telefon”, “salong” või “mürk”.
Brošüür on ainult allalaadimiseks!Kõigi brošüüris olevate kaartide üksikasjaliku kirjelduse ja kombinatsiooninäidete tõttu pääsete hõlpsalt juurde uutele sümbolitele.

Kaasas on ka need kaardud
• 4 kaarti aastaaegade kohta
• võimaluse kaart, hoiatuskaart ja funktsioonikaart
• 2 uut tegelast – ravitseja ja preester
• 2 vahetuskaarti mehele ja naisele, mida kasutada samasooliste suhete jaoks kaardivahedes
• Digitaalne brošüür sisaldab kõiki uute sümbolite märksõnu + kõiki kellakaardi ajastuskombinatsioone põhikaartidega

Kõigi brošüüris olevate kaartide üksikasjaliku kirjelduse ja kombinatsiooninäidete tõttu pääsete hõlpsalt juurde uutele sümbolitele.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Epic Light Lenormand (2 kaardipakki )”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga