Dark Wood Taro – Sasha Graham, Abigail Larson

Tasu kolme võrdse maksena 3 x 15,00 

45,00 

Laost otsas

Kirjeldus

Meil olnud suur lummus kummitavate, okultistlike asjade vastu- võim, salapära ja pimedus on ahvatlevad ja võimsad. Üleloomulik tuletab teile meelde, kui väga elus te olete. See Taro kaardipakk näitab teed tavalistest tajudest kaugemale. Süütame küünla ja heidame varje, et paljastada, mis seal peidus on…

Varjud on hädavajalik neile, kes soovivad eneseteostust. Oleme mitmemõõtmelised terviklikud olendid, kes rändavad pidevalt polaarsuste vahel. Liigume une ja ärkveloleku, kõrge ja madala energia, vastutuse ja naudingu ning loomulikult pimeduse ja valguse vahel. Kuud ei eksisteeri ilma oma tumeda küljeta, sama on ka meiega.

Selle haarava Rider-Waite-Smithi stiilis kaardipakk võimaldab  siseneda tumedasse metsa ja avastada oma varju-mina. Kui võtate metsa siseneva nõia rolli, näete, et iga kaart muutub legendide (sauad), hirmude (mõõgad), loomade (karikad ) ja loodusmaailma (mündid) “nägemuseks”. Need nägemused pakuvad teile sügavat tarkust, pakkudes rikkamat ja täielikumat arusaamist iseendast. Uurige oma salasoove, hämaraid unenägusid ja oma psüühika tundmatuid soppe. See tekk on võti teie varjupoolele – võti otsingule läbi pimeduse ja valguse, mis peegeldab teie varjatud andeid ja isiklikku jõudu.

Kaasas: 78 kaardipakk ja 304-leheküljeline täisvärviline juhend.

kasti suurus (umbes): 14,0 x 20,3 x 5,08 cm (6″ x 8″ x 2″).

Teki kaal: 871 g

Kaasas juhend (inglise keeles).

Plastkattega paberist mängukaardid.

Uus, pitseeritud. Toodetud Hiinas.

100% autentne, originaal toode.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Dark Wood Taro – Sasha Graham, Abigail Larson”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga