Alchemy 1977 England Tarot

11,00 

Laost otsas

Kategooriad: ,

Kirjeldus

Gooti kunst ja alkeemiliste kujutiste võimas sümboolika sillutavad teed selle Taro teki salamärkideni. Nõidusatribuudid, pealuud, mustad roosid, teravad mõõgad ja võlupentaklid on värav alkeemia maailma.

Alchemy England Tarot on salapärane ja ainulaadne. See tekk aitab teil avada teid ümbritsevate inimeste salajaste mõtete, soovide ja kavatsuste loori. Saate õppida kõike salajasemat ja intiimsemat. Saadud info aitab teha targa otsuse ja leida lahenduse igas olukorras.

Kustutage tuled, sulgege kardinad, süütage küünlad, astuge välja Alchemy 1977 England Tarot – ja valmistuge nägema enda ja ümbritsevate elu uue nurga alt. Teid ootab gooti päkapikkude ja mustade kuningannade, pealuude, ronkade maailm – maailm, kus elavad tumedad olendid ja mis on täis häirivaid sümboleid. Tekk on avaldatud kaubamärgi Alchemy 1977 all, mis on ülemaailmselt tunnustatud gooti ja alternatiivkultuuri bränd.

Alkeemilised transformatsioonid põhinevad neljal elemendil: maa, vesi, õhk, tuli. Nende sõnul on Minor Arcana ülikonnad erineva värvilahendusega. Pentaklid on näidatud pruunil taustal, tassid punasel, võlukepid rohelisel ja mõõgad sinisel.

Kõik Arcana on läbi töötatud väikseima detailini. Tumedad pildid on ekspressiivsed ja annavad suurepäraselt edasi omamoodi gooti esteetikat. Illustratsioonid on harmoonilised ja läbimõeldud: tekib tunne, et kaardid räägivad oma keelt ja kutsuvad dialoogi.

Alchemy 1977 England Tarot on sõna otseses mõttes loodud tarolugejatele, kes:
– eelistavad töötada tumedate tekkidega;
— tunnete huvi põhimõtete vastu, millele alkeemiaõpingud on üles ehitatud;
— nad otsivad tekki meditatsioonide jaoks;
— õppida tumedaid maagilisi tavasid;
— neile meeldib veeta aega rikkaliku sümboolika dešifreerimiseks;
— orienteeruvad enesekindlalt gooti kultuuri sümbolites ja kujundites.

Pane tähele, et tegu on analoogiga ja tõlgendused saadaval vail QR koodiga.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Alchemy 1977 England Tarot”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga