Skip to content Skip to footer

Lenormand kaardid

lenormand kaardid

Õpi tundma ennustuskaartide salakeelt!

Kui soovid siseneda ennustuskaartide maagilisse maailma, siis oled leidnud suurepärase oraakli, millega rännakut alustada!
 

Lenormand oraaklit kasutades saate analüüsida minevikku, ennustada tulevikku, töötada alateadvusega ning küsida nõu parima tegutsemisviisi leidmiseks. See on sobiv vahend elu probleemsete olukordade analüüsimiseks, sest kaartide pildid leevendavad emotsionaalset stressi ning aitavad mõista oma mõtteid ja tundeid. Selleks, et lugeda maailmast saabuvat peent teavet, on vaja õppida keelt, mille kaudu see meiega suhtleb – kaardipakk aitab infot vahendada Teile arusaadavasse keelde. Oma olemuselt on lenormand kaardisüsteem kergesti õpitav, kuna kõneleb lihtsate märkide ja sümbolite keeles.

Lenormand oraakli süsteem koosneb 36 kaardist, mille sümbolid kujutavad Teile tuttavaid igapäevaseid nähtusi, elemente, loomi ja karaktereid, see on käepärane vahend ennustamispraktikate omandamiseks.

Saame kaartidega tuttavaks!

Allpool leiad kõik 36 lenormand kaarti. Klõpsa kaardil ja loe rohkem!

Lenormand kaartide ajalugu

Petit Lenormand nimeline kaarditekk põhineb 36-kaardisele komplektile, mis oli algselt valmistatud Saksamaal Johann Kaspar Hechteli poolt salongimängudeks. Oluline on asjaolu, et sel ajal oli see lihtne mäng ja kaarte ei kasutanud ennustuseks. Mängu eesmärgiks oli jõuda eelviimase kaardini nr. 35 Ankur, mida traditsiooniliselt peeti usu ja lootuse sümboliks.

Hiljem nimetati kaardid kuulsa prantsuse ennustaja Marie Anne Lenormandi nime järgi ning seos tema nimega tõi kahtlemata populaarsust ja tagas kaardideki „ellujäämise“.

Prantsuse ennustajast Marie Anna Adelaide Lenormannist (Le Normand või Lenormand) oma ajaga tekkinud palju legende ja kuulujutte. Ta sündis 24. mail 1772 Normandias Alancogne ´i linnas kaupmehe perekonnas. Juba lapsepõlves paistis ta silma erakordse andekusega ettekuulutustes, seetõttu saatsid vanemad ta kloostrikooli- eemale kahtlasest kuulsusest.

Ei ole täpselt teada, kuidas ta jõudis kaardiennustusteni, vastavalt ühele versioonile õpetas teda mustlane, teise versiooni kohaselt leidis ta aga kaardipaki. Kindel on, et Maria Lenormanil ei olnud mingit spetsiaalset ennustamissüsteemi, ta luges kaarte omal moel, kasutades kaasasündinud võimeid ja teadmisi, mille ta oli omandanud lugedes hulgaliselt raamatuid kloostrikooli raamatukogus.

Kuueteistkümne aastaselt lahkus Maria kloostrist ja läks tööle Pariisi kauplusse õmblejaks, kus ta oma klientidele vahel ennustas. Tema ennustused olid hirmutavalt täpsed ja üsna kiirelt jõudsid kuuldus sellest ka Versailles’ lossi õukonda.

1790.a. avab ta oma ennustussalongi, ning saab aadli, monarhide ja silmapaistvate revolutsioonääride ennustajaks. Lenormandi ennustused toimusid ajal, mis oli täis veriseid sündmusi, hukati paljud, kellele ta oli surma ennustanud ning seetõttu kutsuti Mariet Black ehk. mustaks Mariaks ning täitunud ennustused, kuigi sünged, lisasid talle ainult populaarsust.

 

info@lenormand.ee
+372 55603869

www.lenormand.ee 
2022
Kõik õigused on kaitstud.

 

Lenormand OÜ
Reg kood: 16322763

Konto nr: EE097700771006637324
AS LHV Pank