Müüdid ja reaalsus

“Ennustamine on vaid väljavalitutele”

Kunagi ennevanasti oli see ehk tõesti nii, kuna lugemine, teadmised, tarkused polnud kättesaadavad igaühele. Teadmisi anti edasi perekonnapärandina.

Hoides meeled avatuna ja õppides pühendunult võivad need teadmised kättesaadavaks saada ka sinule.

“Ennustamine on patt”

See arusaam on visa kaduma, sest arvamus on levinud põlvest põlve, hoogu on sellele andnud usk ja uskumused. Sellised hirmud on pärit teadmatusest, sest kõik, kes üldse kaartide keelt teavad ja mõistavad, saavad aru, et neis pole midagi halba ega kurja.

“Ennustamine tekitab sõltuvust”

Inimene, kes kasutab kaardipakki igal võimalusel peaks mõtlema rohkem  enesehinnangule ja sisemisele veendumusele.

“Ennustamine on ohtlik”

Liialdused ja äärmused on alati ohtlikud. Kui inimene unustab kõik muud kohustused ja ümbritsevad inimesed võib see tõesti tõeks osutuda. Muul juhul on kaardipanek kui psühholoogi seanss.

“Ennustamine lahendab probleemid”

Ennustamine kaartidega pakub vaid võimalikke variante probleemidele lahenduseks. Saame kaartide läbi analüüsida, kuhu viib meid teatud mõtte- või tegutsemisviis. Ainult inimene ise saab tegutseda ja otsustada. Ennustamine ei lahenda probleemi ennast vaid annab võimaluse  enese ja olukorra analüüsiks, ning seeläbi mõelda laiemalt ning näha kaugemale.

“Programmeerite oma saatust”

Saatus on siiski keerulisem ja ei allu täielikult meie mõtetele. Kaardiladumine viitab tõenäolistele võimalustele, täitumine ja elutee valik on siiski inimese vaba tahe!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.