Õppige kaarte nagu keelt!

Vahel võid arvata, et kõrgemate jõudude vastus tuleb iseenesest. Võib ka nii olla, kuid probleem seisneb asjaolus, kui hästi te suudate dešifreerite sõnumit ja toimetada see arusaadavas keeles kliendini…

Pole piisav endaga kaardipakki kaasas kanda, et luua “müstiline seos kaartidega”. Esmalt pead õppima sõnu ja seejärel ka seda, kuidas kaarte lugeda- kõik nõuab praktikat ja aega.

Esmalt õppige sõnu. Alles seejärel hakake looma tähendusrikkad lauseid sõnadest. Samas, kuni te ei räägi, ei õpi ka keelt!

Alustage tavaliste jah- ei küsimustega, siis päevakaartidega, et tabada päeva meeleolu ja mõjusid, seejärel kaardipaarid- paarislugemine ja kolmikud.

Hiljem, kui sõnavara ja kaardi tajumine on juba rohkem omandatud, võtke käsile keerukamad küsimused, olukorrad ja paigutused.

Sea siht või koosta plaan

Kui Te õpite õpetaja juures järgige õppekava. Ühelt poolt teab õpetaja kõige paremini kust alustada, mida ja kuidas õppida, et saavutada minimaalse ajaga maksimaalne tulemus. Teiselt poolt ei pruugi õpetamine aga alati olla parim variant. Näiteks pole see kas piisavalt individuaalne, tempo liiga kiire või aeglane, grupp pole sobiv, ei sobitu oma elukorraldusega jne.

Eriti oluline on õppida iseõppimist. Kui alustate ise, koostage endale plaan ja seadke siht näiteks 3 kaarti nädalas või 1 kaart igapäev jne. Ärge üle pingutage, isegi kaalujälgijatel on omad patupäevad…

Kaartide tähenduste  õppimisel jagage need põhi- ja sekundaarseteks. Ehk alustage siiski põhitähendustest, ajapikku tulevad juba seosed nii enda elust, kui ka kaardiladumisest. Pole vaja alustada „ tuumateadusega“, see tekitab ainult kaose!

 Jagage õppimine etappideks

Jagage õppimine etappideks, näiteks õppides esimesel kuul põhitähendused, teisel  seosed armastuse-raha ja tervisega, kolmandal inimese iseloomustused, neljandal majade ja mastide tähendused jne

Kui õpetaja soovitab ülesandeid proovige neid täita, iseseisvalt õppides mõtelge aga ise mõni harjutus välja, et treenida mälu. Kui olete läbinud mõne etapi, tundke rõõmu edust ja premeerige ennast millegi heaga!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.