Rebane

Märksõnad: petmine, reetmine, kavalus, lojaalsuse puudumine, ettevaatlikkus, instinkt, luure, lõks, tööasjad, ettevõtjana tegutsemine,  väike töö, tööline, sõbranna, õde, õpetaja, politsei, armuke, manipuleeriv, egoistlik, salakaval, petlik, kahepalgeline, ebaaus.

Kaart esindab valesid, pettusi ja manipuleerimist. Tasub vaadata ümbritsevaid
kaarte, et näha, milles oht peitub. Rebane näitab, et midagi läheb vales suunas ja vajab tähelepanu, sest muidu võime sattuda raskesse olukorda. Valed tulemused, vale diagnoos, illusioon.
See on hoiatav kaart! Sageli näitab seda, et teie vastu sepitsetakse midagi-pettus või lõks. Võimalik, et teid tahetakse teha lolliks, süüdlaseks või isegi varastada midagi. Rebased on kannatlikud ootajad ja planeerijad- vaadake ringi oma suhtlusringkonnas ega seal midagi või kedagi kahtlast pole.
Sageli näitab ka valet või vääriti mõistetud/edastatud infot. Kas siis nähakse asju vales valguses või aitab keegi „heategija“ näha olukorda vääriti.

Rebane sümboliseerib tööd, töökohta. Kust see sümbolism pärineb? Ta peab tegema jõupingutusi, et ellu jääda- otsib igapäev toitu, kasutab oma kavalust ja arukust. Seega tema igapäevane võitlus ellujäämisel on nagu meie igapäevane töö, tänu millele me suudame end toita ja katta. Üldisemalt võib kaart kujutada kõike, mis on teatud eesmärgil ellujäämiseks vajalik.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.