Pilved

Pilved
Kaart nr 6
♣ K
negatiivne

Märksõnad: probleemid, segadus, ebakindlus, ebaselgus, ebastabiilsus, takistused, varjamine, illusioon, meeleolu, halb märk, kõhklus, torm, halb ilm, udu, sünge ilm, hall, kaos, mured, peavalu, kahtlus, hingamine, suits, parfüüm

Kaarti vaadates pole selge, kas hakkab sadama või jääb ilm selgeks, nii ka  sündmused, mida kirjeldavad pilved on ebaselged, miski ei ole veel kindel. Reaalne probleem on olemas, kuid selgusetu on tõsiasi, kui palju see teid isiklikult mõjutab.

Pilved näitavad meeleolu ja emotsionaalset ebastabiilset tausta. See kaart külvab  segadust, pimedust, kurbust, hirmu, pisaraid ja pahameelt .

Neptun, kui pilvede juhtplaneet viitab vaimse ebastabiilsusele, murtud emotsionaalne seisund, surve psüühikale, stress, muremõtted, mis ei anna asu, segadus ja meeleolumuutused. Need on olukorrad, kus Inimesel on raske otsustada, mis toimub ja kuidas paremini käituda, vaimne langus, otsustamatus ja konfliktide suurenemine.

Samuti võivad pilved kirjeldada reaalset ilmastiku olukorda- halba nähtavust või udu, ning mõne kaardikombinatsiooniga ka halba nägemist.

Kirjeldab ka olukorda, kui te ei näe kogu situatsiooni selgelt, kõik on  hägune ning sõltub teistest välistest teguritest, mida te ise ei saa mõjutada. Tumedad mõtted takistavad näha tegelikku pilti ja ratsionaalselt hinnata olukorda või võimalikke riske.

Pilved on hoiatava iseloomuga: midagi või keegi blokeerib teie tegevust ning takistab selle sujuvat arengut. Olukord on ebasoodne, oodake ja ärge tehke olulisi otsuseid. Pilved on vaid ajutine nähtus, seega ka raskused ja probleemid on lahendatavad ja ajutised ning tagajärjedki sageli parandatavad.

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.