Mägi

Märksõnad: takistused, raskused, barjäär, probleemid, blokk, tupik, asjade seisak, viivitus, ettearvamatud situatsioonid, väljakutse, arusaamatused, raske koorem, raskelt läbitav, suur löök,tegevusetus, rutiin, depressioon, metsik, jäine, kalk, julmus, külmus, südametus, paindumatus, piirid, eemalolek, eemaldatus, üksiolek, kõrge, kõrgus, kõrgeleulatuv, passiivne, jõuvarude kogumine, järjepidavus, vastupidavus, konservatiivsus.

Pikka aega ja peaaegu kõigis kultuurides on mägi olnud seos taeva ja maa vahel. Paljudes maailma religioonides said prohvetid mägedes ilmutusi, need on müstilised vaimse tõusu ja ilmutuse kohad. Mäed on ka kõrgete saavutuste sümbolid. Mägi võib kujutada midagi suurt või midagi “kättesaamatut”. Mägi sümboliseerib mägi ühelt poolt kaitset ja teiselt poolt eneseteadvust. Lisaks võimaldab mägi naabruses ja nii öelda kaugemale ringi vaadata, tõusta hetkeks eemale argipäevast. 

Kaart on seotud välisküsimustega, välismaalastega, sageli välismaal elava isikuga. 

Kui kaart segamisel pakist välja kukkub, teatab see, et inimesel on ohtlik vastane või on ta mures suure probleemi pärast. Samuti võib mägi soovitada, minna puhkama mägedesse.

Kaardi traditsiooniline tõlgendamine: reetmine, takistus, vastupanu, väljakutse. Positiivses tõlgenduses näitab ka püsivat eesmärki või teed eesmärgi saavutamise poole … Kaart viitab ka otsesõnu kaugetele maadele või mägisele piirkonnale. Signifikaator kaartide kõrval hoiatab see ohtlikku olukorra, takistuste, kui ka vaenuliku inimese eest. 

Kui kaarti ümbritsevad negatiivsed kaardid, siis seisate silmitsi peaaegu ületamatute raskustega. Tunnete lüüasaamist, vastuseisu pettumust ja üksindust. 

GT – grand tabloo/ suur ladumine- isikliku kaardi kõrval viitab tugevale vaenlasele, aga kui see kaart on kaugel, siis võite loota just sõpradele.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.