Madu

Märksõnad: pettus, reetmine, valed, probleemid, manipuleerimine, keerukus, naiselik tarkus,  salakaval, paha, vastik inimene, kelm, silmakirjalikkus, vaenlane, rünnak, armukadedus, uurimine, spioon, luure, lõks, hammustada saamine, mürk, kiusatus, halb nõu, vastutustundetus, ahistamine, usalduse puudumine, kuulujutt, oht, arst, õde, ema, armuke, rivaal, roomajad.

Kaardi ilmumine on tõsiseks hoiatuseks! On põhjust järele mõelda millised inimesed teid parasjagu ümbritsevad, kuna Madu võib tähistada teie vaenlasi. Mõnikord olete neist teadlik, sest olete nendega parasjagu konfliktis. Kuid madu võib ilmuda ka salakavala valesõbrana. See on inimene, keda te ei oska kahtlustada. Pidage meeles – need kes petavad püüavad näida ausate inimestena! 
Madu hoiatab teid kahepalgelisuse, kahekeelsuse, armukadeduse, pettuse, vaenlaste ja pahasoovjate eest! Olge valvas! Võtke kokku kogu oma arukus, et maoga toime tulla. 

Kuigi madu iseloomustab rida negatiivseid märksõnu, tuleb meeles pidada, et ta ei ilmu alati halva endena. Lihtsas võtmes võib ta tänendada naisterahvast (enamasti tumedapäine). Kõrvalseisvad kaardid heidavad valgust, kas tegu on sinu rivaali või liitlasega.

Isegi kui madu ilmub teile negatiivse märgina, soovitab Lenormandi MADU teil olla paindlik ja kohaneda olukorraga nii hästi kui võimalik.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.