Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Isikukirjeldus lenormand kaartidega

Ratsanik

lenormand ratsanik


Sihvakad sportliku kehaehitusega noored

Ratsanik näitab inimesi, kes tegelevad aktiivselt spordiga on energilised, iseseisvad, otsustusvõimelised ning eesmärgile orienteeritud.

Nad on jutukad ja sõbralikud, otsivad suhteid ja suhtlemist, väga aktiivsed ja liikuvad.

Oma kiirete otsuste ja muutliku meele tõttu võivad tunduda ka pisut pealiskaudsed ja rutakad.

Ristik

lenormand ristikhein

Ristik, kui pisike taim viitab sageli lühikesele kasvule, lilliputile või lapsele. Samuti iseloomustab kaart inimesi, kes on rohelise mõtlemisega või näiteks põllumehed.

Isik, kes on üks paljudest, hoiab nö. madalat profiili ja ei torka silma, mis ei tähenda sugugi, et tal pole häid omadusi.

Ta on lahke, avatud ja optimist, kel jätkub küllalt kannatlikkust, et kuulata ära oma vestluspartner ja leida ka konfliktsetele olukordadele rahumeelsed lahendused.

 

Laev

lenormand laev

Laev võib kirjeldada reisijat, välismaalast, keegi, kes reisib palju või on seotud töö spetsiifika reisimise, turismi , kaubanduse või merega.

Kirjeldab inimest, kes oskab läbimõeldult planeerida tulevikku.

Särav isiksus, keda asutatakse ja märgatakse, kel on sageli hulganisti teadmised maailma, teaduse, tehnoloogia või mõnel muul huvitaval teemal.

Inimene on helde, hea iseloomuga, optimistlik, eelarvamustevaba, kosmopoliitne ja salliv.

Talle meeldib eksootika ja äärmused.


Maja

lenormand maja

See kaart räägib stabiilsest ja kindlast inimesest, kelle prioriteediks on kodu ja pere. Võib näidata ka kodulembust ja pereinimest.

Kuna kodu on esikohal, siis kõik tehakse selle hüvanguks- enamus sissetulekust paigutatakse väga ratsionaalselt kas kinnisvarasse, kodu paremaks või mugavamaks muutmiseks ja kaunistamiseks.

Kui vaadelda negatiivseid aspekte, siis uuendused ja nö. kastist välja mõtlemine pole just ta tugevaim külg, häirima võib hakata ka aeglane meel, laiskus ja ka mugavustsoon.

Puu

lenormand puu

Kaart puu näitab rahulikku ja tasakaalukat inimest kes teab, et kõik mis teed teed endale. Rajab kannatlikult ja süstemaatiliselt oma tulevikku, panustades palju enda pikaajalisse ja stabiilsesse arengusse.

Sageli on need isikud kiindunud loodusesse, oma lähedastesse ja kodupaika -nende juured on piltlikult üteldes sügaval. Nad hindavad olukordi aastate jooksul kogunenud teadmiste varal, tegutsevad aeglaselt, kuid arvestavad otsustel alati ka keskkonna ja lähedaste inimestega.

Kui rääkida välimusest, siis on need pigem suurema kasvu ja tiheda juuksepahmakuga inimesed.

Pilved

lenormand pilved

Kui kirjeldada isiku välimust on tegu pigem volüümikama isikuga, punnis põsed ja ümar nägu, hallid või heledamad juuksed. Tegu võib olla ka mõne õhuga seotud sodiaagimärgiga- Kaalud, Veevalaja, Kaksikud.

Nad on kiired muutustega kohanejad, püsimatud, piiramatud, liikuvad ja suurepärased ideede genereerimisel. Kuna pilved on reaalselt ja sümboolselt kõrgel, siis võivad nende ideaalid viia nad ebareaalsustesse (nö. pilvedesse ja õhulossidesse) , nii plaanide rakendamisel kui ka ellu viimisel.

Isik, kelle klaas on pigem pooltühi, kui pooltäis, tema mõtted on muutlikud nagu sügis või kevadilmad, seetõttu on tal tihti arusaamatusi nii enda, kui teiste mõistmisega. Kalduvus nii nukrameelsusele, kui stressile ja ka pisarate voolule.

 Nad ei tunne vajadust luua sügavaid emotsionaalseid sidemeid, tegutsevad pigem juhuslikult, muretult ja ei kipu end emotsionaalse pagasiga siduma ega teiste inimeste muredesse ja emotsioonidesse liiga palju kaasama.

Madu

lenormand madu

Karmi hoiaku või läbitungiva silmavaatega, kõhn, kõrged põsesarnad, võimalik ka huulte lakkumise harjumus.

Raske, libeda/keerulise iseloomuga, peamised negatiivsed jooned on pahasoovlikkus, kadedus ja armukadedus, külmaverelisus ja solvamis/ salvamis komme.

Diplomaatiline, tark, rafineeritud, oskus  igast olukorras puhtalt välja väänelda. Võimekus oma vastane nö. ära hüpnotiseerida. Räägib harva otse, võib järsult muuta oma vaatenurka ja vahetada “pooli”. 

Võmalikud sodiaagimärgid Jäär, Lõvi ja Ambur või mao aastal sündinud persoon.

Kirst

lenormand kirst

Seltsimatu, sünge, kinnine, uuenduste vastane, askeetlik, erak, kalk, sarkastiline, küüniline  ja külm inimene.

Negatiivses versioonis introvert, kes kaldub depressioonile ja enesetapumõtetele,  suhtlemisest väsinud, inimestes pettunud ja  vaimselt kurnatud . Keegi, kellel on midagi varjata, tume hirmutav minevik (vangla, vaimuhaigused, suured võlad jne)

Isik, kes loob suheldes sellised barjäärid, et temaga suhte loomine on üsna keeruline, ta ei oota teistelt midagi head ega ole valmis ka ise midagi andma.

Lilled

Lenormand lilled

Säravad, kaunid, moekad ja alati  hoolitsetud, inimesed, kes armastavad ilu luua ja seda kinkida. 

Sarmikas särasilmne  optimist, avatud, kombekas, viisakas, säilitab  ka konfliktiolukorras hea tahte ja lahendab enamiku konflikte diplomaatiliselt.   

Temaga  on lihtne suhelda, oskab luua kontakte ja võluda, ei koorma teisi oma muredega, pigem  kingib  ise rõõmu, kuid  tänu sellele võib tunduda  pealiskaudne või kergemeelne.

Negatiivne -nartsissism, kõrgendatud ego, laiskus, edevus, soov elada teiste kulul.